PRIMA ACTIV CONSULT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 19047500, Nr. Reg. Com. J2006015307402. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7020 - Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal. Societatea a fost înființată la data de 26 septembrie 2006. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, ŞOS DUDEŞTI-PANTELIMON, NR.42, SC.C, ET.7, AP.58, cod poștal 033094. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- PRIMA ACTIV CONSULT SRL
- CUI
- 19047500
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2006015307402
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 26 septembrie 2006
- Județ
- București
- Sediul social
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, ŞOS DUDEŞTI-PANTELIMON, NR.42, SC.C, ET.7, AP.58
- Cod poștal
- 033094
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 7020
- Domeniu de activitate
- Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal
Situații financiare
În 2025, PRIMA ACTIV CONSULT SRL a raportat o cifră de afaceri de 284.972 lei, o pierdere netă de 51.765 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 284.972 lei în scădere față de 2024 | −51.765 lei în scădere față de 2024 | 961.444 lei în creștere față de 2024 | 112.400 lei | 770.099 lei | −78.945 lei | — |
| 2024 | 303.043 lei în scădere față de 2023 | −34.429 lei în scădere față de 2023 | 910.452 lei în creștere față de 2023 | 184.921 lei | 698.351 lei | −27.180 lei | — |
| 2023 | 382.879 lei în scădere față de 2022 | 311 lei în scădere față de 2022 | 655.187 lei în creștere față de 2022 | 244.062 lei | 418.374 lei | 7.249 lei | — |
| 2022 | 464.982 lei în creștere față de 2021 | 4.273 lei în creștere față de 2021 | 355.933 lei în creștere față de 2021 | 69.531 lei | 293.340 lei | 6.938 lei | — |
| 2021 | 240.763 lei în creștere față de 2020 | 691 lei în scădere față de 2020 | 197.382 lei în creștere față de 2020 | 88.633 lei | 111.414 lei | 2.665 lei | — |
| 2020 | 5.500 lei | 1.974 lei în creștere față de 2019 | 678 lei în scădere față de 2019 | — | 2.652 lei | 1.974 lei | — |
| 2019 | — | 0 lei | 1.037.115 lei | 32.682 lei | 1.260.024 lei | 255.591 lei | — |
| 2018 | — | 0 lei | 1.037.115 lei | 32.682 lei | 1.260.024 lei | 255.591 lei | — |
| 2017 | — | 0 lei | 1.037.115 lei | 32.682 lei | 1.260.024 lei | 255.591 lei | — |
| 2016 | — | 0 lei | 1.037.115 lei | 32.682 lei | 1.260.024 lei | 255.591 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
