PRIMA VISTA PROPERTIES S.R.L.

Activitate suspendată din 5 iunie 2026. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

PRIMA VISTA PROPERTIES S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 39069937, Nr. Reg. Com. J12/1048/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8230 - Activitati de organizare a expozitiilor, targurilor si congreselor. Societatea a fost înființată la data de 22 martie 2018. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, ALEEA BORSEC, NR.1, ET.2, AP.43, cod poștal 400408. Societatea are activitatea suspendată din data de 5 iunie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PRIMA VISTA PROPERTIES S.R.L.
CUI
39069937
Stare
Activitate suspendată din 5 iunie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J12/1048/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
22 martie 2018
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, ALEEA BORSEC, NR.1, ET.2, AP.43
Cod poștal
400408
Cod CAEN
8230
Domeniu de activitate
Activitati de organizare a expozitiilor, targurilor si congreselor

Situații financiare

În 2024, PRIMA VISTA PROPERTIES S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii20182019202020212022202320242018 · Cifra de afaceri: 7.700 lei2019 · Cifra de afaceri: 177.160 lei2021 · Cifra de afaceri: 20.000 lei2018 · Profit net: 7.348 lei2019 · Profit net: 22.995 lei2020 · Profit net: −708 lei2021 · Profit net: 19.412 lei2022 · Profit net: 0 lei2023 · Profit net: 0 lei2024 · Profit net: 0 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 7.700 lei20182019: 177.160 lei177 mii20192021: 20.000 lei20 mii2021
Profit net lei
2018: 7.348 lei20182019: 22.995 lei23 mii20192020: −708 lei−70820202021: 19.412 lei20212022: 0 lei20222023: 0 lei20232024: 0 lei02024
Indicatori financiari pe ani pentru PRIMA VISTA PROPERTIES S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 — 0 lei 477 lei — 49.724 lei 49.247 lei —
2023 — 0 lei 477 lei — 49.724 lei 49.247 lei —
2022 — 0 lei în scădere față de 2021 477 lei — 49.724 lei 49.247 lei —
2021 20.000 lei 19.412 lei în creștere față de 2020 477 lei în creștere față de 2020 — 49.724 lei 49.247 lei —
2020 — −708 lei în scădere față de 2019 0 lei — 29.835 lei 29.835 lei —
2019 177.160 lei în creștere față de 2018 22.995 lei în creștere față de 2018 0 lei în scădere față de 2018 — 30.543 lei 30.543 lei —
2018 7.700 lei 7.348 lei 120 lei — 7.668 lei 7.548 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare