PRINCESS SYS SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 17867806, Nr. Reg. Com. J2005014087405. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1392 - Fabricarea de articole confectionate din textile (cu exceptia imbracamintei si lenjeriei de corp). Societatea a fost înființată la data de 12 august 2005. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, CALEA GRIVIŢEI, NR.212, BL.J, SC.E, ET.P, AP.2, cod poștal 010758. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- PRINCESS SYS SRL
- CUI
- 17867806
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2005014087405
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 12 august 2005
- Județ
- București
- Sediul social
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, CALEA GRIVIŢEI, NR.212, BL.J, SC.E, ET.P, AP.2
- Cod poștal
- 010758
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 1392
- Domeniu de activitate
- Fabricarea de articole confectionate din textile (cu exceptia imbracamintei si lenjeriei de corp)
Situații financiare
În 2025, PRINCESS SYS SRL a raportat o cifră de afaceri de 3.510 lei, o pierdere netă de 2.912 lei și un număr mediu de 0 salariați.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.510 lei în creștere față de 2024 | −2.912 lei în scădere față de 2024 | 25.752 lei în creștere față de 2024 | 4.595 lei | 10.648 lei | −10.509 lei | 0 |
| 2024 | 1.455 lei în scădere față de 2023 | 1.222 lei în creștere față de 2023 | 25.608 lei în creștere față de 2023 | 7.876 lei | 10.135 lei | −7.597 lei | — |
| 2023 | 1.535 lei în scădere față de 2022 | 907 lei în scădere față de 2022 | 24.674 lei în creștere față de 2022 | 7.876 lei | 8.886 lei | −7.912 lei | — |
| 2022 | 2.330 lei în scădere față de 2021 | 2.330 lei în scădere față de 2021 | 24.550 lei | 8.229 lei | 7.503 lei | −8.818 lei | — |
| 2021 | 3.844 lei în scădere față de 2020 | 3.272 lei în scădere față de 2020 | 24.550 lei în scădere față de 2020 | 8.229 lei | 5.173 lei | −11.148 lei | — |
| 2020 | 6.881 lei în scădere față de 2019 | 5.573 lei în scădere față de 2019 | 34.550 lei în scădere față de 2019 | 8.229 lei | 11.901 lei | −14.420 lei | — |
| 2019 | 8.137 lei în creștere față de 2018 | 6.681 lei în creștere față de 2018 | 34.625 lei în creștere față de 2018 | 6.563 lei | 8.069 lei | −19.993 lei | — |
| 2018 | 0 lei | 0 lei | 34.550 lei | 6.563 lei | 1.313 lei | −26.674 lei | — |
| 2017 | 0 lei | 0 lei | 34.550 lei | 6.563 lei | 1.313 lei | −26.674 lei | — |
| 2016 | 0 lei | 0 lei | 34.550 lei | 6.563 lei | 1.313 lei | −26.674 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
