PRO MASTER DENT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 17558720, Nr. Reg. Com. J40/8331/2005. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8623 - Activitati de asistenta stomatologica. Societatea a fost înființată la data de 6 mai 2005. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR. GLICINELOR, NR.7, BL.M55, SC.1, ET.P, AP.1, cod poștal 051206. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 17 august 2016. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- PRO MASTER DENT S.R.L.
- CUI
- 17558720
- Stare
- Inactivă fiscal din 17 august 2016
- Nr. Registrul Comerțului
- J40/8331/2005
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 6 mai 2005
- Județ
- București
- Sediul social
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR. GLICINELOR, NR.7, BL.M55, SC.1, ET.P, AP.1
- Cod poștal
- 051206
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 8623
- Domeniu de activitate
- Activitati de asistenta stomatologica
Situații financiare
În 2025, PRO MASTER DENT S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei | 2.961 lei | — | 303 lei | −2.658 lei | — |
| 2024 | — | 0 lei în creștere față de 2023 | 2.961 lei | — | 303 lei | −2.658 lei | — |
| 2023 | — | −280 lei în scădere față de 2022 | 2.961 lei în creștere față de 2022 | — | 303 lei | −2.658 lei | — |
| 2022 | — | −250 lei în scădere față de 2021 | 2.661 lei în creștere față de 2021 | — | 283 lei | −2.378 lei | — |
| 2021 | — | −240 lei | 2.421 lei în creștere față de 2020 | — | 293 lei | −2.128 lei | — |
| 2020 | — | −240 lei | 2.171 lei în creștere față de 2019 | — | 283 lei | −1.888 lei | — |
| 2019 | — | −240 lei în scădere față de 2018 | 1.973 lei | — | 325 lei | −1.648 lei | — |
| 2018 | — | −220 lei | 1.973 lei | — | 565 lei | −1.408 lei | — |
| 2017 | — | −220 lei în creștere față de 2016 | 1.973 lei | — | 785 lei | −1.188 lei | — |
| 2016 | — | −440 lei | 1.973 lei | — | 1.005 lei | −968 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
