PROACTIVE BUILDING S.R.L.

PROACTIVE BUILDING S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Hunedoara, România. Date de identificare: CUI 38660411, Nr. Reg. Com. J20/13/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 8 ianuarie 2018. Sediul social este situat la: JUD. HUNEDOARA, SAT SĂLIŞTIOARA COM. VĂLIŞOARA, SĂLIŞTIOARA, NR.13, cod poștal 337522. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PROACTIVE BUILDING S.R.L.
CUI
38660411
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J20/13/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
8 ianuarie 2018
Județ
Hunedoara
Sediul social
JUD. HUNEDOARA, SAT SĂLIŞTIOARA COM. VĂLIŞOARA, SĂLIŞTIOARA, NR.13
Cod poștal
337522
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, PROACTIVE BUILDING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.600 lei, un profit net de 2.772 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii100 mii150 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 22.233 lei2020 · Cifra de afaceri: 34.975 lei2021 · Cifra de afaceri: 53.264 lei2022 · Cifra de afaceri: 84.602 lei2023 · Cifra de afaceri: 124.610 lei2024 · Cifra de afaceri: 44.330 lei2025 · Cifra de afaceri: 3.600 lei2019 · Profit net: 102.524 lei2020 · Profit net: −81.143 lei2021 · Profit net: −82.359 lei2022 · Profit net: −29.831 lei2023 · Profit net: 8.195 lei2024 · Profit net: 1.494 lei2025 · Profit net: 2.772 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 22.233 lei20192020: 34.975 lei20202021: 53.264 lei20212022: 84.602 lei20222023: 124.610 lei125 mii20232024: 44.330 lei20242025: 3.600 lei4 mii2025
Profit net lei
2019: 102.524 lei103 mii20192020: −81.143 lei20202021: −82.359 lei−82 mii20212022: −29.831 lei20222023: 8.195 lei20232024: 1.494 lei20242025: 2.772 lei3 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru PROACTIVE BUILDING S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 3.600 lei în scădere față de 2024 2.772 lei în creștere față de 2024 129.555 lei în scădere față de 2024 16.881 lei 30.962 lei −81.712 lei 1
2024 44.330 lei în scădere față de 2023 1.494 lei în scădere față de 2023 173.810 lei în scădere față de 2023 33.628 lei 55.698 lei −84.484 lei 1 în scădere față de 2023
2023 124.610 lei în creștere față de 2022 8.195 lei în creștere față de 2022 183.161 lei în scădere față de 2022 57.476 lei 39.707 lei −85.978 lei 4
2022 84.602 lei în creștere față de 2021 −29.831 lei în creștere față de 2021 195.372 lei în creștere față de 2021 82.165 lei 19.035 lei −94.172 lei 4 în scădere față de 2021
2021 53.264 lei în creștere față de 2020 −82.359 lei în scădere față de 2020 191.538 lei în creștere față de 2020 106.980 lei 20.217 lei −64.341 lei 5 în creștere față de 2020
2020 34.975 lei în creștere față de 2019 −81.143 lei în scădere față de 2019 129.054 lei în creștere față de 2019 133.046 lei 14.026 lei 18.018 lei 4
2019 22.233 lei 102.524 lei 82.617 lei 158.570 lei 81.705 lei 99.161 lei 4

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare