PRODUCTION ACCOUNTIT S.R.L.

PRODUCTION ACCOUNTIT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bihor, România. Date de identificare: CUI 40740660, Nr. Reg. Com. J2019000856050. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6920 - Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal. Societatea a fost înființată la data de 6 martie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BIHOR, SAT PALEU COM. PALEU, STR. ORIZONT, NR.1087, cod poștal 417166. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PRODUCTION ACCOUNTIT S.R.L.
CUI
40740660
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000856050
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 martie 2019
Județ
Bihor
Sediul social
JUD. BIHOR, SAT PALEU COM. PALEU, STR. ORIZONT, NR.1087
Cod poștal
417166
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
6920
Domeniu de activitate
Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal

Situații financiare

În 2025, PRODUCTION ACCOUNTIT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 364.400 lei, un profit net de 274.675 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii400 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 216.573 lei2020 · Cifra de afaceri: 184.790 lei2021 · Cifra de afaceri: 210.565 lei2022 · Cifra de afaceri: 294.143 lei2023 · Cifra de afaceri: 318.125 lei2024 · Cifra de afaceri: 321.350 lei2025 · Cifra de afaceri: 364.400 lei2019 · Profit net: 128.558 lei2020 · Profit net: 167.331 lei2021 · Profit net: 189.792 lei2022 · Profit net: 261.191 lei2023 · Profit net: 246.956 lei2024 · Profit net: 270.490 lei2025 · Profit net: 274.675 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 216.573 lei20192020: 184.790 lei20202021: 210.565 lei20212022: 294.143 lei20222023: 318.125 lei20232024: 321.350 lei20242025: 364.400 lei364 mii2025
Profit net lei
2019: 128.558 lei20192020: 167.331 lei20202021: 189.792 lei20212022: 261.191 lei20222023: 246.956 lei20232024: 270.490 lei20242025: 274.675 lei275 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru PRODUCTION ACCOUNTIT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 364.400 lei în creștere față de 2024 274.675 lei în creștere față de 2024 35.063 lei în creștere față de 2024 448 lei 309.173 lei 274.558 lei 1
2024 321.350 lei în creștere față de 2023 270.490 lei în creștere față de 2023 28.290 lei în creștere față de 2023 1.523 lei 297.140 lei 270.373 lei 1
2023 318.125 lei în creștere față de 2022 246.956 lei în scădere față de 2022 6.991 lei în scădere față de 2022 2.598 lei 251.617 lei 247.224 lei 1
2022 294.143 lei în creștere față de 2021 261.191 lei în creștere față de 2021 109.915 lei în creștere față de 2021 3.673 lei 370.093 lei 261.431 lei 1
2021 210.565 lei în creștere față de 2020 189.792 lei în creștere față de 2020 4.109 lei în creștere față de 2020 — 194.141 lei 190.032 lei —
2020 184.790 lei în scădere față de 2019 167.331 lei în creștere față de 2019 2.776 lei în scădere față de 2019 — 180.128 lei 177.352 lei —
2019 216.573 lei 128.558 lei 67.736 lei — 196.494 lei 128.758 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare