PROGRESS ACTIV UMC S.R.L.

Activitate suspendată din 10 iulie 2024. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

PROGRESS ACTIV UMC S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Buzău, România. Date de identificare: CUI 39837954, Nr. Reg. Com. J10/907/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4332 - Lucrari de tamplarie si dulgherie. Societatea a fost înființată la data de 6 septembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. BUZĂU, SAT SCURTEŞTI COM. VADU PAŞII, STR. PRUNDULUI, NR.3, cod poștal 127654. Societatea are activitatea suspendată din data de 10 iulie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PROGRESS ACTIV UMC S.R.L.
CUI
39837954
Stare
Activitate suspendată din 10 iulie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J10/907/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 septembrie 2018
Județ
Buzău
Sediul social
JUD. BUZĂU, SAT SCURTEŞTI COM. VADU PAŞII, STR. PRUNDULUI, NR.3
Cod poștal
127654
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4332
Domeniu de activitate
Lucrari de tamplarie si dulgherie

Situații financiare

În 2022, PROGRESS ACTIV UMC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 152.709 lei, un profit net de 109.887 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
050 mii100 mii150 mii200 mii201820192020202120222018 · Cifra de afaceri: 63.576 lei2019 · Cifra de afaceri: 164.661 lei2020 · Cifra de afaceri: 180.848 lei2021 · Cifra de afaceri: 161.802 lei2022 · Cifra de afaceri: 152.709 lei2018 · Profit net: 50.750 lei2019 · Profit net: 99.598 lei2020 · Profit net: 118.297 lei2021 · Profit net: 96.172 lei2022 · Profit net: 109.887 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 63.576 lei20182019: 164.661 lei20192020: 180.848 lei181 mii20202021: 161.802 lei20212022: 152.709 lei153 mii2022
Profit net lei
2018: 50.750 lei20182019: 99.598 lei20192020: 118.297 lei118 mii20202021: 96.172 lei20212022: 109.887 lei110 mii2022
Indicatori financiari pe ani pentru PROGRESS ACTIV UMC S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2022 152.709 lei în scădere față de 2021 109.887 lei în creștere față de 2021 6.647 lei în scădere față de 2021 — 374.551 lei 367.904 lei 1
2021 161.802 lei în scădere față de 2020 96.172 lei în scădere față de 2020 31.490 lei în creștere față de 2020 2.688 lei 316.820 lei 288.018 lei 1
2020 180.848 lei în creștere față de 2019 118.297 lei în creștere față de 2019 5.058 lei în scădere față de 2019 — 223.904 lei 218.846 lei 1
2019 164.661 lei în creștere față de 2018 99.598 lei în creștere față de 2018 5.159 lei în creștere față de 2018 — 105.707 lei 100.548 lei 1
2018 63.576 lei 50.750 lei 2.657 lei — 53.607 lei 50.950 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare