PROIECT LMI SALON S.R.L.

PROIECT LMI SALON S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Suceava, România. Date de identificare: CUI 42259052, Nr. Reg. Com. J33/200/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9602 - Coafura si alte activitati de infrumusetare. Societatea a fost înființată la data de 13 februarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. SUCEAVA, MUN. CÂMPULUNG MOLDOVENESC, STR. I. COCINSCHI, NR.18, cod poștal 725100. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PROIECT LMI SALON S.R.L.
CUI
42259052
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J33/200/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 februarie 2020
Județ
Suceava
Sediul social
JUD. SUCEAVA, MUN. CÂMPULUNG MOLDOVENESC, STR. I. COCINSCHI, NR.18
Cod poștal
725100
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
9602
Domeniu de activitate
Coafura si alte activitati de infrumusetare

Situații financiare

În 2025, PROIECT LMI SALON S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 224.796 lei, un profit net de 7.888 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii250 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 14.212 lei2021 · Cifra de afaceri: 92.770 lei2022 · Cifra de afaceri: 143.131 lei2023 · Cifra de afaceri: 125.685 lei2024 · Cifra de afaceri: 200.120 lei2025 · Cifra de afaceri: 224.796 lei2020 · Profit net: −7.791 lei2021 · Profit net: 8.162 lei2022 · Profit net: 13.205 lei2023 · Profit net: 1.118 lei2024 · Profit net: 6.406 lei2025 · Profit net: 7.888 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 14.212 lei20202021: 92.770 lei20212022: 143.131 lei20222023: 125.685 lei20232024: 200.120 lei20242025: 224.796 lei225 mii2025
Profit net lei
2020: −7.791 lei−8 mii20202021: 8.162 lei20212022: 13.205 lei13 mii20222023: 1.118 lei20232024: 6.406 lei20242025: 7.888 lei8 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru PROIECT LMI SALON S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 224.796 lei în creștere față de 2024 7.888 lei în creștere față de 2024 52.666 lei în scădere față de 2024 36.867 lei 44.987 lei 29.188 lei 2 în creștere față de 2024
2024 200.120 lei în creștere față de 2023 6.406 lei în creștere față de 2023 94.326 lei în creștere față de 2023 47.002 lei 68.623 lei 21.299 lei 1 în scădere față de 2023
2023 125.685 lei în scădere față de 2022 1.118 lei în scădere față de 2022 89.278 lei în creștere față de 2022 53.812 lei 50.359 lei 14.893 lei 2 în creștere față de 2022
2022 143.131 lei în creștere față de 2021 13.205 lei în creștere față de 2021 10.229 lei în scădere față de 2021 — 24.004 lei 13.775 lei 1
2021 92.770 lei în creștere față de 2020 8.162 lei în creștere față de 2020 28.150 lei în scădere față de 2020 — 28.720 lei 570 lei 1
2020 14.212 lei −7.791 lei 31.187 lei 522 lei 23.074 lei −7.591 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare