PROINVEST INDUSTRIES S.R.L.

PROINVEST INDUSTRIES S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 42114264, Nr. Reg. Com. J2020000106229. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2551 - Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet. Societatea a fost înființată la data de 16 ianuarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, MUN. PAŞCANI, STR. VATRA, NR.80, cod poștal 705200. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PROINVEST INDUSTRIES S.R.L.
CUI
42114264
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000106229
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
16 ianuarie 2020
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, MUN. PAŞCANI, STR. VATRA, NR.80
Cod poștal
705200
Cod CAEN
2551
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

Situații financiare

În 2025, PROINVEST INDUSTRIES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 1.270 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.2,5 mil.2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 1.926.047 lei2021 · Cifra de afaceri: 2.310.257 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.156.960 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.919.737 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.280.361 lei2025 · Cifra de afaceri: 0 lei2020 · Profit net: −21.761 lei2021 · Profit net: 11.793 lei2022 · Profit net: 7.767 lei2023 · Profit net: 51.140 lei2024 · Profit net: 3.987 lei2025 · Profit net: −1.270 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 1.926.047 lei20202021: 2.310.257 lei2,3 mil.20212022: 2.156.960 lei20222023: 1.919.737 lei20232024: 1.280.361 lei20242025: 0 lei02025
Profit net lei
2020: −21.761 lei−22 mii20202021: 11.793 lei20212022: 7.767 lei20222023: 51.140 lei51 mii20232024: 3.987 lei20242025: −1.270 lei−1 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru PROINVEST INDUSTRIES S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 0 lei în scădere față de 2024 −1.270 lei în scădere față de 2024 0 lei în scădere față de 2024 — 47.974 lei 47.974 lei —
2024 1.280.361 lei în scădere față de 2023 3.987 lei în scădere față de 2023 149.465 lei în creștere față de 2023 — 247.391 lei 97.926 lei —
2023 1.919.737 lei în scădere față de 2022 51.140 lei în creștere față de 2022 109.120 lei în scădere față de 2022 — 182.886 lei 93.939 lei 1 în scădere față de 2022
2022 2.156.960 lei în scădere față de 2021 7.767 lei în scădere față de 2021 248.944 lei în creștere față de 2021 — 211.558 lei 42.799 lei 2
2021 2.310.257 lei în creștere față de 2020 11.793 lei în creștere față de 2020 121.775 lei în scădere față de 2020 37 lei 20.689 lei 35.032 lei 2
2020 1.926.047 lei −21.761 lei 2.285.941 lei 45.112 lei 2.264.068 lei 23.239 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare