PROJECT SHOES S.R.L.

PROJECT SHOES S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bacău, România. Date de identificare: CUI 39077441, Nr. Reg. Com. J2018000448045. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1520 - Fabricarea incaltamintei. Societatea a fost înființată la data de 23 martie 2018. Sediul social este situat la: JUD. BACĂU, ORŞ. COMĂNEŞTI, STR. COMBINATULUI, NR.8, cod poștal 605200. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PROJECT SHOES S.R.L.
CUI
39077441
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000448045
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
23 martie 2018
Județ
Bacău
Sediul social
JUD. BACĂU, ORŞ. COMĂNEŞTI, STR. COMBINATULUI, NR.8
Cod poștal
605200
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
1520
Domeniu de activitate
Fabricarea incaltamintei

Situații financiare

În 2025, PROJECT SHOES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 306.500 lei, un profit net de 33.299 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.−500 mii0500 mii1,0 mil.201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 298.000 lei2019 · Cifra de afaceri: 298.000 lei2020 · Cifra de afaceri: 60.000 lei2021 · Cifra de afaceri: 35.250 lei2022 · Cifra de afaceri: 40.125 lei2023 · Cifra de afaceri: 43.875 lei2024 · Cifra de afaceri: 759.900 lei2025 · Cifra de afaceri: 306.500 lei2018 · Profit net: 71 lei2019 · Profit net: 199 lei2020 · Profit net: 21.316 lei2021 · Profit net: 2.866 lei2022 · Profit net: 1.242 lei2023 · Profit net: 141 lei2024 · Profit net: −588.010 lei2025 · Profit net: 33.299 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 298.000 lei'182019: 298.000 lei'192020: 60.000 lei'202021: 35.250 lei'212022: 40.125 lei'222023: 43.875 lei'232024: 759.900 lei760 mii'242025: 306.500 lei307 mii'25
Profit net lei
2018: 71 lei'182019: 199 lei'192020: 21.316 lei'202021: 2.866 lei'212022: 1.242 lei'222023: 141 lei'232024: −588.010 lei−588 mii'242025: 33.299 lei33 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru PROJECT SHOES S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 306.500 lei în scădere față de 2024 33.299 lei în creștere față de 2024 407.218 lei în scădere față de 2024 — 16.101 lei −391.117 lei —
2024 759.900 lei în creștere față de 2023 −588.010 lei în scădere față de 2023 579.368 lei în creștere față de 2023 — 17.393 lei −561.975 lei 29 în creștere față de 2023
2023 43.875 lei în creștere față de 2022 141 lei în scădere față de 2022 121.553 lei în creștere față de 2022 — 147.588 lei 26.035 lei 1
2022 40.125 lei în creștere față de 2021 1.242 lei în scădere față de 2021 92.546 lei în scădere față de 2021 — 118.440 lei 25.894 lei 1
2021 35.250 lei în scădere față de 2020 2.866 lei în scădere față de 2020 138.483 lei în scădere față de 2020 — 163.135 lei 24.652 lei 1
2020 60.000 lei în scădere față de 2019 21.316 lei în creștere față de 2019 293.172 lei în creștere față de 2019 — 314.958 lei 21.786 lei 1 în scădere față de 2019
2019 298.000 lei 199 lei în creștere față de 2018 284.340 lei în creștere față de 2018 — 284.810 lei 470 lei 11 în scădere față de 2018
2018 298.000 lei 71 lei 143.761 lei — 144.032 lei 271 lei 17

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare