PROMEDIA CREATIVE S.R.L.

PROMEDIA CREATIVE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vaslui, România. Date de identificare: CUI 42496911, Nr. Reg. Com. J2020000253378. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5911 - Activitati de productie cinematografica, video si de programe de televiziune. Societatea a fost înființată la data de 13 mai 2020. Sediul social este situat la: JUD. VASLUI, MUN. BÂRLAD, STR. CETATEA DE PĂMÂNT, NR.4, ET.2, cod poștal 731035. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PROMEDIA CREATIVE S.R.L.
CUI
42496911
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000253378
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 mai 2020
Județ
Vaslui
Sediul social
JUD. VASLUI, MUN. BÂRLAD, STR. CETATEA DE PĂMÂNT, NR.4, ET.2
Cod poștal
731035
Cod CAEN
5911
Domeniu de activitate
Activitati de productie cinematografica, video si de programe de televiziune

Situații financiare

În 2025, PROMEDIA CREATIVE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 92.382 lei, un profit net de 697 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
050 mii100 mii150 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 65.140 lei2021 · Cifra de afaceri: 35.425 lei2022 · Cifra de afaceri: 76.120 lei2023 · Cifra de afaceri: 73.490 lei2024 · Cifra de afaceri: 141.740 lei2025 · Cifra de afaceri: 92.382 lei2020 · Profit net: 57.174 lei2021 · Profit net: 30.338 lei2022 · Profit net: 35.092 lei2023 · Profit net: 4.267 lei2024 · Profit net: 62.938 lei2025 · Profit net: 697 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 65.140 lei20202021: 35.425 lei20212022: 76.120 lei20222023: 73.490 lei20232024: 141.740 lei142 mii20242025: 92.382 lei92 mii2025
Profit net lei
2020: 57.174 lei20202021: 30.338 lei20212022: 35.092 lei20222023: 4.267 lei20232024: 62.938 lei63 mii20242025: 697 lei6972025
Indicatori financiari pe ani pentru PROMEDIA CREATIVE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 92.382 lei în scădere față de 2024 697 lei în scădere față de 2024 8.714 lei în creștere față de 2024 — 74.020 lei 65.306 lei 1
2024 141.740 lei în creștere față de 2023 62.938 lei în creștere față de 2023 5.777 lei în scădere față de 2023 — 70.387 lei 64.610 lei 1
2023 73.490 lei în scădere față de 2022 4.267 lei în scădere față de 2022 9.292 lei în creștere față de 2022 — 137.059 lei 127.767 lei 1
2022 76.120 lei în creștere față de 2021 35.092 lei în creștere față de 2021 4.014 lei în creștere față de 2021 — 127.514 lei 123.500 lei 1
2021 35.425 lei în scădere față de 2020 30.338 lei în scădere față de 2020 275 lei în scădere față de 2020 — 88.683 lei 88.408 lei —
2020 65.140 lei 57.174 lei 1.338 lei — 59.409 lei 58.071 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare