PROMOGLASS CONFORT S.R.L.

PROMOGLASS CONFORT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 45556880, Nr. Reg. Com. J2022001601402. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4332 - Lucrari de tamplarie si dulgherie. Societatea a fost înființată la data de 1 februarie 2022. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR ION MORŢUN, NR.8-12, BL.1, SC.1, ET.1, AP.16, cod poștal 031474. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PROMOGLASS CONFORT S.R.L.
CUI
45556880
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2022001601402
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
1 februarie 2022
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR ION MORŢUN, NR.8-12, BL.1, SC.1, ET.1, AP.16
Cod poștal
031474
Cod CAEN
4332
Domeniu de activitate
Lucrari de tamplarie si dulgherie

Situații financiare

În 2025, PROMOGLASS CONFORT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.674.763 lei, un profit net de 44.734 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.20222023202420252022 · Cifra de afaceri: 25.395 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.143.505 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.902.218 lei2025 · Cifra de afaceri: 2.674.763 lei2022 · Profit net: −49.219 lei2023 · Profit net: 8.530 lei2024 · Profit net: 42.886 lei2025 · Profit net: 44.734 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 25.395 lei20222023: 2.143.505 lei20232024: 2.902.218 lei2,9 mil.20242025: 2.674.763 lei2,7 mil.2025
Profit net lei
2022: −49.219 lei−49 mii20222023: 8.530 lei20232024: 42.886 lei20242025: 44.734 lei45 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru PROMOGLASS CONFORT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 2.674.763 lei în scădere față de 2024 44.734 lei în creștere față de 2024 910.096 lei în creștere față de 2024 72.182 lei 884.450 lei 47.131 lei 2
2024 2.902.218 lei în creștere față de 2023 42.886 lei în creștere față de 2023 632.638 lei în creștere față de 2023 6.151 lei 623.478 lei 2.397 lei 2 în scădere față de 2023
2023 2.143.505 lei în creștere față de 2022 8.530 lei în creștere față de 2022 422.167 lei în creștere față de 2022 5.588 lei 365.851 lei −40.489 lei 3 în creștere față de 2022
2022 25.395 lei −49.219 lei 65.883 lei — 12.085 lei −49.019 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare