PRONTO SNACK SRL

Inactivă fiscal din 10 noiembrie 2022. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

PRONTO SNACK SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Călăraşi, România. Date de identificare: CUI 37909604, Nr. Reg. Com. J51/439/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5630 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 6 iulie 2017. Sediul social este situat la: JUD. CĂLĂRAŞI, MUN. CĂLĂRAŞI, BLD. REPUBLICII, NR.8, BL.N29, SC.1, ET.3, AP.16. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 10 noiembrie 2022. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PRONTO SNACK SRL
CUI
37909604
Stare
Inactivă fiscal din 10 noiembrie 2022
Nr. Registrul Comerțului
J51/439/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 iulie 2017
Județ
Călărași
Sediul social
JUD. CĂLĂRAŞI, MUN. CĂLĂRAŞI, BLD. REPUBLICII, NR.8, BL.N29, SC.1, ET.3, AP.16
Cod CAEN
5630
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2020, PRONTO SNACK SRL a raportat o cifră de afaceri de 36.428 lei, o pierdere netă de 31.870 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii20172018201920202017 · Cifra de afaceri: 80.440 lei2018 · Cifra de afaceri: 85.612 lei2019 · Cifra de afaceri: 100.294 lei2020 · Cifra de afaceri: 36.428 lei2017 · Profit net: 19.747 lei2018 · Profit net: −29.677 lei2019 · Profit net: −31.931 lei2020 · Profit net: −31.870 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 80.440 lei20172018: 85.612 lei20182019: 100.294 lei100 mii20192020: 36.428 lei36 mii2020
Profit net lei
2017: 19.747 lei20 mii20172018: −29.677 lei20182019: −31.931 lei−32 mii20192020: −31.870 lei−32 mii2020
Indicatori financiari pe ani pentru PRONTO SNACK SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2020 36.428 lei în scădere față de 2019 −31.870 lei în creștere față de 2019 78.723 lei în scădere față de 2019 — 5.191 lei −73.532 lei 1 în scădere față de 2019
2019 100.294 lei în creștere față de 2018 −31.931 lei în scădere față de 2018 85.752 lei în creștere față de 2018 — 44.090 lei −41.662 lei 2
2018 85.612 lei în creștere față de 2017 −29.677 lei în scădere față de 2017 38.906 lei în creștere față de 2017 — 29.176 lei −9.730 lei 2
2017 80.440 lei 19.747 lei 14.180 lei — 34.127 lei 19.947 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare