PROOFREADING&TRANSLATION SERVICES S.R.L.

PROOFREADING&TRANSLATION SERVICES S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 41411429, Nr. Reg. Com. J2019009428403. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5911 - Activitati de productie cinematografica, video si de programe de televiziune. Societatea a fost înființată la data de 18 iulie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, BLD G-RAL GHEORGHE MAGHERU, NR.31, BIROU 28, BL.B, ET.5. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PROOFREADING&TRANSLATION SERVICES S.R.L.
CUI
41411429
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019009428403
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 iulie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, BLD G-RAL GHEORGHE MAGHERU, NR.31, BIROU 28, BL.B, ET.5
Cod CAEN
5911
Domeniu de activitate
Activitati de productie cinematografica, video si de programe de televiziune

Situații financiare

În 2025, PROOFREADING&TRANSLATION SERVICES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 577.388 lei, un profit net de 39.040 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0200 mii400 mii600 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 101.841 lei2020 · Cifra de afaceri: 229.450 lei2021 · Cifra de afaceri: 244.734 lei2022 · Cifra de afaceri: 299.026 lei2023 · Cifra de afaceri: 440.493 lei2024 · Cifra de afaceri: 546.823 lei2025 · Cifra de afaceri: 577.388 lei2019 · Profit net: 21.766 lei2020 · Profit net: 38.378 lei2021 · Profit net: 53.629 lei2022 · Profit net: 41.539 lei2023 · Profit net: 57.003 lei2024 · Profit net: 53.231 lei2025 · Profit net: 39.040 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 101.841 lei20192020: 229.450 lei20202021: 244.734 lei20212022: 299.026 lei20222023: 440.493 lei20232024: 546.823 lei20242025: 577.388 lei577 mii2025
Profit net lei
2019: 21.766 lei20192020: 38.378 lei20202021: 53.629 lei20212022: 41.539 lei20222023: 57.003 lei57 mii20232024: 53.231 lei20242025: 39.040 lei39 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru PROOFREADING&TRANSLATION SERVICES S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 577.388 lei în creștere față de 2024 39.040 lei în scădere față de 2024 308.539 lei în creștere față de 2024 312.162 lei 88.888 lei 92.511 lei 4 în creștere față de 2024
2024 546.823 lei în creștere față de 2023 53.231 lei în scădere față de 2023 216.572 lei în creștere față de 2023 161.650 lei 108.393 lei 53.471 lei 3
2023 440.493 lei în creștere față de 2022 57.003 lei în creștere față de 2022 99.677 lei în creștere față de 2022 — 99.917 lei 240 lei 3
2022 299.026 lei în creștere față de 2021 41.539 lei în scădere față de 2021 14.881 lei în scădere față de 2021 — 62.762 lei 47.881 lei 3
2021 244.734 lei în creștere față de 2020 53.629 lei în creștere față de 2020 67.384 lei în creștere față de 2020 — 73.726 lei 6.342 lei 3
2020 229.450 lei în creștere față de 2019 38.378 lei în creștere față de 2019 55.402 lei în creștere față de 2019 — 60.746 lei 5.344 lei 3
2019 101.841 lei 21.766 lei 12.017 lei — 33.983 lei 21.966 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare