PROTECT SOFTWARE S.R.L.

PROTECT SOFTWARE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 40867223, Nr. Reg. Com. J08/1246/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5829 - Activitati de editare a altor produse software. Societatea a fost înființată la data de 28 martie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. CRINULUI, NR.37, BIROUL 1, AP.1, cod poștal 500376. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PROTECT SOFTWARE S.R.L.
CUI
40867223
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J08/1246/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
28 martie 2019
Județ
Brașov
Sediul social
JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. CRINULUI, NR.37, BIROUL 1, AP.1
Cod poștal
500376
Cod CAEN
5829
Domeniu de activitate
Activitati de editare a altor produse software

Situații financiare

În 2025, PROTECT SOFTWARE S.R.L. a raportat o pierdere netă de 1.360 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 33.140 lei2020 · Cifra de afaceri: 35.624 lei2021 · Cifra de afaceri: 56.780 lei2022 · Cifra de afaceri: 21.680 lei2023 · Cifra de afaceri: 6.000 lei2019 · Profit net: 8.847 lei2020 · Profit net: 200 lei2021 · Profit net: 1.145 lei2022 · Profit net: −7.041 lei2023 · Profit net: 838 lei2024 · Profit net: −2.164 lei2025 · Profit net: −1.360 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 33.140 lei20192020: 35.624 lei20202021: 56.780 lei57 mii20212022: 21.680 lei20222023: 6.000 lei6 mii2023
Profit net lei
2019: 8.847 lei9 mii20192020: 200 lei20202021: 1.145 lei20212022: −7.041 lei−7 mii20222023: 838 lei20232024: −2.164 lei20242025: −1.360 lei−1 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru PROTECT SOFTWARE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −1.360 lei în creștere față de 2024 0 lei — 665 lei 665 lei —
2024 — −2.164 lei în scădere față de 2023 0 lei în scădere față de 2023 — 2.025 lei 2.025 lei —
2023 6.000 lei în scădere față de 2022 838 lei în creștere față de 2022 156 lei în scădere față de 2022 6.652 lei 4.345 lei 4.189 lei —
2022 21.680 lei în scădere față de 2021 −7.041 lei în scădere față de 2021 167 lei în scădere față de 2021 33.242 lei 1.171 lei 3.351 lei 1 în scădere față de 2021
2021 56.780 lei în creștere față de 2020 1.145 lei în creștere față de 2020 2.648 lei în scădere față de 2020 61.406 lei 13.040 lei 10.392 lei 2
2020 35.624 lei în creștere față de 2019 200 lei în scădere față de 2019 7.270 lei în creștere față de 2019 92.270 lei 17.309 lei 9.247 lei 2 în creștere față de 2019
2019 33.140 lei 8.847 lei 4.840 lei 6.300 lei 96.302 lei 9.047 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare