PROTECT WORKSSM S.R.L.

PROTECT WORKSSM S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vrancea, România. Date de identificare: CUI 39871077, Nr. Reg. Com. J2018000723399. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7499 - Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 14 septembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. OITUZ, NR.56-58, NR.CADASTRAL 54439, ET.PARTER. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PROTECT WORKSSM S.R.L.
CUI
39871077
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000723399
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 septembrie 2018
Județ
Vrancea
Sediul social
JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. OITUZ, NR.56-58, NR.CADASTRAL 54439, ET.PARTER
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
7499
Domeniu de activitate
Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a.

Situații financiare

În 2025, PROTECT WORKSSM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 238.855 lei, un profit net de 67.019 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii201820192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 94.290 lei2021 · Cifra de afaceri: 233.167 lei2022 · Cifra de afaceri: 296.953 lei2023 · Cifra de afaceri: 297.800 lei2024 · Cifra de afaceri: 298.393 lei2025 · Cifra de afaceri: 238.855 lei2018 · Profit net: −3.424 lei2019 · Profit net: 0 lei2020 · Profit net: 64.224 lei2021 · Profit net: 192.303 lei2022 · Profit net: 234.544 lei2023 · Profit net: 208.157 lei2024 · Profit net: 111.203 lei2025 · Profit net: 67.019 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 94.290 lei20202021: 233.167 lei20212022: 296.953 lei20222023: 297.800 lei20232024: 298.393 lei298 mii20242025: 238.855 lei239 mii2025
Profit net lei
2018: −3.424 lei−3 mii'182019: 0 lei'192020: 64.224 lei'202021: 192.303 lei'212022: 234.544 lei235 mii'222023: 208.157 lei'232024: 111.203 lei'242025: 67.019 lei67 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru PROTECT WORKSSM S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 238.855 lei în scădere față de 2024 67.019 lei în scădere față de 2024 19.619 lei în creștere față de 2024 — 87.555 lei 67.936 lei 4
2024 298.393 lei în creștere față de 2023 111.203 lei în scădere față de 2023 14.136 lei în creștere față de 2023 — 125.610 lei 111.474 lei 4 în creștere față de 2023
2023 297.800 lei în creștere față de 2022 208.157 lei în scădere față de 2022 11.256 lei în creștere față de 2022 — 229.288 lei 218.032 lei 2
2022 296.953 lei în creștere față de 2021 234.544 lei în creștere față de 2021 5.267 lei în scădere față de 2021 — 241.099 lei 235.832 lei 2 în creștere față de 2021
2021 233.167 lei în creștere față de 2020 192.303 lei în creștere față de 2020 6.646 lei în creștere față de 2020 — 199.149 lei 192.503 lei 1
2020 94.290 lei 64.224 lei în creștere față de 2019 5.607 lei în creștere față de 2019 — 66.607 lei 61.000 lei 1
2019 — 0 lei în creștere față de 2018 3.424 lei — 200 lei −3.224 lei —
2018 — −3.424 lei 3.424 lei — 200 lei −3.224 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare