PUBLIFASHION SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 18020892, Nr. Reg. Com. J08/2467/2005. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1392 - Fabricarea de articole confectionate din textile (cu exceptia imbracamintei si lenjeriei de corp). Societatea a fost înființată la data de 7 octombrie 2005. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, BLD. MUNCII, NR.20, BL.E 13, ET.8, AP.34, cod poștal 500281. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- PUBLIFASHION SRL
- CUI
- 18020892
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J08/2467/2005
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 7 octombrie 2005
- Județ
- Brașov
- Sediul social
- JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, BLD. MUNCII, NR.20, BL.E 13, ET.8, AP.34
- Cod poștal
- 500281
- Cod CAEN
- 1392
- Domeniu de activitate
- Fabricarea de articole confectionate din textile (cu exceptia imbracamintei si lenjeriei de corp)
Situații financiare
În 2025, PUBLIFASHION SRL a raportat o pierdere netă de 615 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −615 lei în scădere față de 2024 | 665.640 lei în creștere față de 2024 | 431.223 lei | 142.664 lei | −91.753 lei | — |
| 2024 | 0 lei | −592 lei în scădere față de 2023 | 665.025 lei în creștere față de 2023 | 431.223 lei | 142.664 lei | −91.138 lei | — |
| 2023 | 0 lei | −589 lei | 664.433 lei în creștere față de 2022 | 431.223 lei | 142.664 lei | −90.546 lei | — |
| 2022 | — | −589 lei în creștere față de 2021 | 663.844 lei în creștere față de 2021 | 431.223 lei | 142.664 lei | −89.957 lei | — |
| 2021 | — | −2.282 lei în scădere față de 2020 | 663.255 lei în creștere față de 2020 | 431.223 lei | 142.664 lei | −89.368 lei | — |
| 2020 | — | 0 lei | 660.972 lei | 431.223 lei | 142.664 lei | −87.085 lei | — |
| 2019 | — | 0 lei | 660.972 lei în scădere față de 2018 | 431.223 lei | 142.664 lei | −87.085 lei | — |
| 2018 | — | 0 lei în creștere față de 2017 | 663.069 lei | 431.223 lei | 142.685 lei | −87.086 lei | — |
| 2017 | — | −541 lei în creștere față de 2016 | 663.069 lei în creștere față de 2016 | 431.223 lei | 142.685 lei | −87.086 lei | — |
| 2016 | — | −1.270 lei | 662.530 lei | 431.223 lei | 142.687 lei | −86.545 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
