PULSAR SOLUTIONS S.R.L.

Inactivă fiscal din 20 ianuarie 2026. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

PULSAR SOLUTIONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 38482047, Nr. Reg. Com. J40/19044/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4791 - Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet. Societatea a fost înființată la data de 14 noiembrie 2017. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. C. C. ARION, NR.11, PARTER, CAMERA 7, BIROU 8, cod poștal 011081. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 20 ianuarie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PULSAR SOLUTIONS S.R.L.
CUI
38482047
Stare
Inactivă fiscal din 20 ianuarie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J40/19044/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 noiembrie 2017
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. C. C. ARION, NR.11, PARTER, CAMERA 7, BIROU 8
Cod poștal
011081
Cod CAEN
4791
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

Situații financiare

În 2025, PULSAR SOLUTIONS S.R.L. a raportat o pierdere netă de 55.284 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii500 mii2017201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 211.641 lei2019 · Cifra de afaceri: 202.956 lei2020 · Cifra de afaceri: 203.506 lei2021 · Cifra de afaceri: 199.418 lei2022 · Cifra de afaceri: 338.335 lei2023 · Cifra de afaceri: 426.598 lei2024 · Cifra de afaceri: 192.012 lei2017 · Profit net: −1.371 lei2018 · Profit net: 182.016 lei2019 · Profit net: 149.697 lei2020 · Profit net: 143.785 lei2021 · Profit net: 140.780 lei2022 · Profit net: 166.607 lei2023 · Profit net: 370.946 lei2024 · Profit net: 127.436 lei2025 · Profit net: −55.284 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 211.641 lei20182019: 202.956 lei20192020: 203.506 lei20202021: 199.418 lei20212022: 338.335 lei20222023: 426.598 lei427 mii20232024: 192.012 lei192 mii2024
Profit net lei
2017: −1.371 lei'172018: 182.016 lei'182019: 149.697 lei'192020: 143.785 lei'202021: 140.780 lei'212022: 166.607 lei'222023: 370.946 lei371 mii'232024: 127.436 lei'242025: −55.284 lei−55 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru PULSAR SOLUTIONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −55.284 lei în scădere față de 2024 30.620 lei în creștere față de 2024 — 93.021 lei 62.401 lei 1
2024 192.012 lei în scădere față de 2023 127.436 lei în scădere față de 2023 21.191 lei în scădere față de 2023 — 463.646 lei 442.455 lei 1
2023 426.598 lei în creștere față de 2022 370.946 lei în creștere față de 2022 117.910 lei în creștere față de 2022 — 845.575 lei 727.665 lei 1
2022 338.335 lei în creștere față de 2021 166.607 lei în creștere față de 2021 116.043 lei în creștere față de 2021 — 433.861 lei 317.818 lei 1
2021 199.418 lei în scădere față de 2020 140.780 lei în scădere față de 2020 2.749 lei în creștere față de 2020 16 lei 300.998 lei 298.265 lei 1
2020 203.506 lei în creștere față de 2019 143.785 lei în scădere față de 2019 2.000 lei în scădere față de 2019 — 476.326 lei 474.326 lei 1
2019 202.956 lei în scădere față de 2018 149.697 lei în scădere față de 2018 2.008 lei în scădere față de 2018 — 332.549 lei 330.541 lei 1
2018 211.641 lei 182.016 lei în creștere față de 2017 13.757 lei în creștere față de 2017 285 lei 194.317 lei 180.845 lei 1
2017 — −1.371 lei 2.000 lei 596 lei 233 lei −1.171 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare