PUNCTIFORM STUDIO S.R.L.

PUNCTIFORM STUDIO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bacău, România. Date de identificare: CUI 41592430, Nr. Reg. Com. J04/1512/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7111 - Activitati de arhitectura. Societatea a fost înființată la data de 3 septembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. DEPOULUI, NR.140, cod poștal 600241. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PUNCTIFORM STUDIO S.R.L.
CUI
41592430
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J04/1512/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
3 septembrie 2019
Județ
Bacău
Sediul social
JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. DEPOULUI, NR.140
Cod poștal
600241
Cod CAEN
7111
Domeniu de activitate
Activitati de arhitectura

Situații financiare

În 2025, PUNCTIFORM STUDIO S.R.L. a raportat o pierdere netă de 348 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 111.434 lei2020 · Cifra de afaceri: 198.701 lei2021 · Cifra de afaceri: 82.404 lei2022 · Cifra de afaceri: 28.952 lei2023 · Cifra de afaceri: 7.074 lei2019 · Profit net: 107.866 lei2020 · Profit net: 184.799 lei2021 · Profit net: 66.612 lei2022 · Profit net: 18.205 lei2023 · Profit net: 148 lei2024 · Profit net: −900 lei2025 · Profit net: −348 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 111.434 lei20192020: 198.701 lei199 mii20202021: 82.404 lei20212022: 28.952 lei20222023: 7.074 lei7 mii2023
Profit net lei
2019: 107.866 lei20192020: 184.799 lei185 mii20202021: 66.612 lei20212022: 18.205 lei20222023: 148 lei20232024: −900 lei−90020242025: −348 lei−3482025
Indicatori financiari pe ani pentru PUNCTIFORM STUDIO S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −348 lei în creștere față de 2024 2.500 lei în scădere față de 2024 — 5.845 lei 3.345 lei —
2024 — −900 lei în scădere față de 2023 7.500 lei — 11.193 lei 3.693 lei —
2023 7.074 lei în scădere față de 2022 148 lei în scădere față de 2022 7.500 lei în scădere față de 2022 — 26.093 lei 18.593 lei —
2022 28.952 lei în scădere față de 2021 18.205 lei în scădere față de 2021 12.889 lei în creștere față de 2021 — 31.334 lei 18.445 lei 1
2021 82.404 lei în scădere față de 2020 66.612 lei în scădere față de 2020 696 lei în scădere față de 2020 — 252.347 lei 251.651 lei 1
2020 198.701 lei în creștere față de 2019 184.799 lei în creștere față de 2019 37.917 lei în creștere față de 2019 194.940 lei 28.016 lei 185.039 lei 1
2019 111.434 lei 107.866 lei 2.785 lei 524 lei 110.327 lei 108.066 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare