PUR SI SIMPLU CREATOR S.R.L.

PUR SI SIMPLU CREATOR S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Constanţa, România. Date de identificare: CUI 38654363, Nr. Reg. Com. J13/7/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7410 - Activitati de design specializat. Societatea a fost înființată la data de 4 ianuarie 2018. Sediul social este situat la: JUD. CONSTANŢA, MUN. MANGALIA, STR. T.S.SĂVEANU, NR.7, CAMERA NR.1, BL.C4, SC.B, ET.4, AP.17, cod poștal 905500. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PUR SI SIMPLU CREATOR S.R.L.
CUI
38654363
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J13/7/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 ianuarie 2018
Județ
Constanța
Sediul social
JUD. CONSTANŢA, MUN. MANGALIA, STR. T.S.SĂVEANU, NR.7, CAMERA NR.1, BL.C4, SC.B, ET.4, AP.17
Cod poștal
905500
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
7410
Domeniu de activitate
Activitati de design specializat

Situații financiare

În 2025, PUR SI SIMPLU CREATOR S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 9.009 lei, o pierdere netă de 4.114 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−25 mii025 mii50 mii75 mii100 mii125 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 23.097 lei2019 · Cifra de afaceri: 9.863 lei2020 · Cifra de afaceri: 102.369 lei2021 · Cifra de afaceri: 88.917 lei2022 · Cifra de afaceri: 34.453 lei2023 · Cifra de afaceri: 438 lei2024 · Cifra de afaceri: 15.845 lei2025 · Cifra de afaceri: 9.009 lei2018 · Profit net: 18.045 lei2019 · Profit net: −3.612 lei2020 · Profit net: 75.187 lei2021 · Profit net: 59.552 lei2022 · Profit net: 1.457 lei2023 · Profit net: −492 lei2024 · Profit net: 1.389 lei2025 · Profit net: −4.114 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 23.097 lei'182019: 9.863 lei'192020: 102.369 lei102 mii'202021: 88.917 lei'212022: 34.453 lei'222023: 438 lei'232024: 15.845 lei'242025: 9.009 lei9 mii'25
Profit net lei
2018: 18.045 lei'182019: −3.612 lei'192020: 75.187 lei75 mii'202021: 59.552 lei'212022: 1.457 lei'222023: −492 lei'232024: 1.389 lei'242025: −4.114 lei−4 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru PUR SI SIMPLU CREATOR S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 9.009 lei în scădere față de 2024 −4.114 lei în scădere față de 2024 7.345 lei în scădere față de 2024 — 5.825 lei −1.520 lei —
2024 15.845 lei în creștere față de 2023 1.389 lei în creștere față de 2023 7.774 lei în creștere față de 2023 — 10.368 lei 2.594 lei —
2023 438 lei în scădere față de 2022 −492 lei în scădere față de 2022 3.418 lei în creștere față de 2022 — 4.623 lei 1.205 lei —
2022 34.453 lei în scădere față de 2021 1.457 lei în scădere față de 2021 2.838 lei în creștere față de 2021 — 4.535 lei 1.697 lei —
2021 88.917 lei în scădere față de 2020 59.552 lei în scădere față de 2020 2.285 lei în creștere față de 2020 — 151.697 lei 149.412 lei —
2020 102.369 lei în creștere față de 2019 75.187 lei în creștere față de 2019 2.022 lei în creștere față de 2019 — 91.842 lei 89.820 lei —
2019 9.863 lei în scădere față de 2018 −3.612 lei în scădere față de 2018 400 lei în creștere față de 2018 — 15.033 lei 14.633 lei —
2018 23.097 lei 18.045 lei 142 lei — 18.387 lei 18.245 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare