PUR & SIMPLU VEGETARIAN S.R.L.

PUR & SIMPLU VEGETARIAN S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Constanţa, România. Date de identificare: CUI 41163366, Nr. Reg. Com. J2019002013136. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1071 - Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie. Societatea a fost înființată la data de 23 mai 2019. Sediul social este situat la: JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. ZORELELOR, NR.14B, ET.2. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PUR & SIMPLU VEGETARIAN S.R.L.
CUI
41163366
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019002013136
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
23 mai 2019
Județ
Constanța
Sediul social
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. ZORELELOR, NR.14B, ET.2
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
1071
Domeniu de activitate
Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie

Situații financiare

În 2025, PUR & SIMPLU VEGETARIAN S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 88.169 lei, un profit net de 19.563 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii500 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 691 lei2020 · Cifra de afaceri: 243.724 lei2021 · Cifra de afaceri: 416.613 lei2022 · Cifra de afaceri: 371.482 lei2023 · Cifra de afaceri: 259.521 lei2024 · Cifra de afaceri: 91.633 lei2025 · Cifra de afaceri: 88.169 lei2019 · Profit net: −571 lei2020 · Profit net: 42.006 lei2021 · Profit net: 75.385 lei2022 · Profit net: 10.102 lei2023 · Profit net: −26.959 lei2024 · Profit net: −11.057 lei2025 · Profit net: 19.563 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 691 lei20192020: 243.724 lei20202021: 416.613 lei417 mii20212022: 371.482 lei20222023: 259.521 lei20232024: 91.633 lei20242025: 88.169 lei88 mii2025
Profit net lei
2019: −571 lei20192020: 42.006 lei20202021: 75.385 lei75 mii20212022: 10.102 lei20222023: −26.959 lei−27 mii20232024: −11.057 lei20242025: 19.563 lei20 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru PUR & SIMPLU VEGETARIAN S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 88.169 lei în scădere față de 2024 19.563 lei în creștere față de 2024 79.272 lei în creștere față de 2024 31.861 lei 68.335 lei 8.669 lei —
2024 91.633 lei în scădere față de 2023 −11.057 lei în creștere față de 2023 78.803 lei în creștere față de 2023 50.117 lei 30.024 lei −10.894 lei 1 în scădere față de 2023
2023 259.521 lei în scădere față de 2022 −26.959 lei în scădere față de 2022 67.408 lei în creștere față de 2022 70.057 lei 12.932 lei 163 lei 4
2022 371.482 lei în scădere față de 2021 10.102 lei în scădere față de 2021 22.814 lei în creștere față de 2021 34.997 lei 127.544 lei 127.122 lei 4
2021 416.613 lei în creștere față de 2020 75.385 lei în creștere față de 2020 14.277 lei în scădere față de 2020 44.486 lei 115.065 lei 117.020 lei 4
2020 243.724 lei în creștere față de 2019 42.006 lei în creștere față de 2019 17.630 lei în creștere față de 2019 34.646 lei 59.262 lei 41.635 lei 4 în creștere față de 2019
2019 691 lei −571 lei 1.341 lei 116 lei 67.041 lei −371 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare