PURAISE S.R.L.

PURAISE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Dâmboviţa, România. Date de identificare: CUI 37381427, Nr. Reg. Com. J2017000429155. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8623 - Activitati de asistenta stomatologica. Societatea a fost înființată la data de 12 aprilie 2017. Sediul social este situat la: JUD. DÂMBOVIŢA, SAT PODU RIZII COM. SĂLCIOARA, NR.302. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PURAISE S.R.L.
CUI
37381427
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017000429155
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 aprilie 2017
Județ
Dâmbovița
Sediul social
JUD. DÂMBOVIŢA, SAT PODU RIZII COM. SĂLCIOARA, NR.302
Cod CAEN
8623
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta stomatologica

Situații financiare

În 2025, PURAISE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 429.349 lei, o pierdere netă de 48.408 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 67.670 lei2019 · Cifra de afaceri: 216.250 lei2020 · Cifra de afaceri: 247.448 lei2021 · Cifra de afaceri: 268.386 lei2022 · Cifra de afaceri: 566.980 lei2023 · Cifra de afaceri: 636.020 lei2024 · Cifra de afaceri: 426.166 lei2025 · Cifra de afaceri: 429.349 lei2018 · Profit net: 607 lei2019 · Profit net: 13.090 lei2020 · Profit net: 14.302 lei2021 · Profit net: −27.480 lei2022 · Profit net: 49.187 lei2023 · Profit net: 116.112 lei2024 · Profit net: −31.012 lei2025 · Profit net: −48.408 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 67.670 lei'182019: 216.250 lei'192020: 247.448 lei'202021: 268.386 lei'212022: 566.980 lei'222023: 636.020 lei636 mii'232024: 426.166 lei'242025: 429.349 lei429 mii'25
Profit net lei
2018: 607 lei'182019: 13.090 lei'192020: 14.302 lei'202021: −27.480 lei'212022: 49.187 lei'222023: 116.112 lei116 mii'232024: −31.012 lei'242025: −48.408 lei−48 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru PURAISE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 429.349 lei în creștere față de 2024 −48.408 lei în scădere față de 2024 168.766 lei în creștere față de 2024 138.506 lei 48.522 lei −7.018 lei 3
2024 426.166 lei în scădere față de 2023 −31.012 lei în scădere față de 2023 145.408 lei în scădere față de 2023 201.771 lei 18.862 lei 40.739 lei 3
2023 636.020 lei în creștere față de 2022 116.112 lei în creștere față de 2022 162.331 lei în creștere față de 2022 260.190 lei 85.886 lei 136.968 lei 3
2022 566.980 lei în creștere față de 2021 49.187 lei în creștere față de 2021 76.780 lei în scădere față de 2021 117.215 lei 42.236 lei 20.855 lei 3
2021 268.386 lei în creștere față de 2020 −27.480 lei în scădere față de 2020 137.518 lei în scădere față de 2020 152.978 lei 30.303 lei −27.240 lei 3
2020 247.448 lei în creștere față de 2019 14.302 lei în creștere față de 2019 176.558 lei în creștere față de 2019 198.000 lei 79.179 lei 14.542 lei 3
2019 216.250 lei în creștere față de 2018 13.090 lei în creștere față de 2018 113.924 lei în creștere față de 2018 132.331 lei 94.740 lei 13.608 lei 3
2018 67.670 lei 607 lei 26.518 lei 116.643 lei 22.144 lei 518 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.