PURE INTENTION SRL

PURE INTENTION SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 37684854, Nr. Reg. Com. J29/1294/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1086 - Fabricarea preparatelor alimentare omogenizate si alimentelor dietetice. Societatea a fost înființată la data de 31 mai 2017. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, ORŞ. COMARNIC, CAR. POIANA, NR.317, cod poștal 105700. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PURE INTENTION SRL
CUI
37684854
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J29/1294/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
31 mai 2017
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, ORŞ. COMARNIC, CAR. POIANA, NR.317
Cod poștal
105700
Cod CAEN
1086
Domeniu de activitate
Fabricarea preparatelor alimentare omogenizate si alimentelor dietetice

Situații financiare

În 2025, PURE INTENTION SRL a raportat o cifră de afaceri de 308.264 lei, un profit net de 2.833 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 1.640 lei2019 · Cifra de afaceri: 41.576 lei2020 · Cifra de afaceri: 206.692 lei2021 · Cifra de afaceri: 305.924 lei2022 · Cifra de afaceri: 198.855 lei2023 · Cifra de afaceri: 284.050 lei2024 · Cifra de afaceri: 241.632 lei2025 · Cifra de afaceri: 308.264 lei2018 · Profit net: 72.145 lei2019 · Profit net: −56.808 lei2020 · Profit net: −12.259 lei2021 · Profit net: 6.515 lei2022 · Profit net: 3.130 lei2023 · Profit net: −1.812 lei2024 · Profit net: −45.502 lei2025 · Profit net: 2.833 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 1.640 lei'182019: 41.576 lei'192020: 206.692 lei'202021: 305.924 lei'212022: 198.855 lei'222023: 284.050 lei'232024: 241.632 lei'242025: 308.264 lei308 mii'25
Profit net lei
2018: 72.145 lei72 mii'182019: −56.808 lei−57 mii'192020: −12.259 lei'202021: 6.515 lei'212022: 3.130 lei'222023: −1.812 lei'232024: −45.502 lei'242025: 2.833 lei3 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru PURE INTENTION SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 308.264 lei în creștere față de 2024 2.833 lei în creștere față de 2024 128.643 lei în creștere față de 2024 27.097 lei 59.760 lei −41.293 lei 3
2024 241.632 lei în scădere față de 2023 −45.502 lei în scădere față de 2023 124.981 lei în creștere față de 2023 37.997 lei 42.858 lei −44.126 lei 3
2023 284.050 lei în creștere față de 2022 −1.812 lei în scădere față de 2022 123.635 lei în creștere față de 2022 48.905 lei 76.106 lei 1.376 lei 3
2022 198.855 lei în scădere față de 2021 3.130 lei în scădere față de 2021 121.948 lei în scădere față de 2021 59.813 lei 65.323 lei 3.188 lei 3
2021 305.924 lei în creștere față de 2020 6.515 lei în creștere față de 2020 123.612 lei în scădere față de 2020 70.721 lei 62.683 lei 9.792 lei 3
2020 206.692 lei în creștere față de 2019 −12.259 lei în creștere față de 2019 124.444 lei în scădere față de 2019 91.114 lei 36.607 lei 3.277 lei 3
2019 41.576 lei în creștere față de 2018 −56.808 lei în scădere față de 2018 134.309 lei în creștere față de 2018 102.982 lei 46.864 lei 15.537 lei 3
2018 1.640 lei 72.145 lei 82.863 lei 115.330 lei 39.878 lei 72.345 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.