PURE LIGHT EMOTIONS S.R.L.

PURE LIGHT EMOTIONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 41618115, Nr. Reg. Com. J26/1782/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7420 - Activitati fotografice. Societatea a fost înființată la data de 9 septembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, MUN. SIGHIŞOARA, STR. PLOPILOR, NR.37, AP.26, cod poștal 545400. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PURE LIGHT EMOTIONS S.R.L.
CUI
41618115
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J26/1782/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
9 septembrie 2019
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, MUN. SIGHIŞOARA, STR. PLOPILOR, NR.37, AP.26
Cod poștal
545400
Cod CAEN
7420
Domeniu de activitate
Activitati fotografice

Situații financiare

În 2025, PURE LIGHT EMOTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 56.691 lei, un profit net de 18.614 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
020 mii40 mii60 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 5.214 lei2020 · Cifra de afaceri: 5.534 lei2021 · Cifra de afaceri: 16.167 lei2022 · Cifra de afaceri: 24.211 lei2023 · Cifra de afaceri: 33.871 lei2024 · Cifra de afaceri: 36.256 lei2025 · Cifra de afaceri: 56.691 lei2019 · Profit net: 4.366 lei2020 · Profit net: 4.622 lei2021 · Profit net: 11.914 lei2022 · Profit net: 8.821 lei2023 · Profit net: 4.043 lei2024 · Profit net: 728 lei2025 · Profit net: 18.614 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 5.214 lei20192020: 5.534 lei20202021: 16.167 lei20212022: 24.211 lei20222023: 33.871 lei20232024: 36.256 lei20242025: 56.691 lei57 mii2025
Profit net lei
2019: 4.366 lei20192020: 4.622 lei20202021: 11.914 lei20212022: 8.821 lei20222023: 4.043 lei20232024: 728 lei20242025: 18.614 lei19 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru PURE LIGHT EMOTIONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 56.691 lei în creștere față de 2024 18.614 lei în creștere față de 2024 14.920 lei în scădere față de 2024 24.141 lei 19.363 lei 28.584 lei —
2024 36.256 lei în creștere față de 2023 728 lei în scădere față de 2023 19.919 lei în creștere față de 2023 25.721 lei 4.169 lei 9.971 lei —
2023 33.871 lei în creștere față de 2022 4.043 lei în scădere față de 2022 14.919 lei în creștere față de 2022 18.393 lei 5.769 lei 9.243 lei —
2022 24.211 lei în creștere față de 2021 8.821 lei în scădere față de 2021 11.675 lei în creștere față de 2021 18.797 lei 1.899 lei 9.021 lei —
2021 16.167 lei în creștere față de 2020 11.914 lei în creștere față de 2020 11 lei în creștere față de 2020 4.667 lei 7.458 lei 12.114 lei —
2020 5.534 lei în creștere față de 2019 4.622 lei în creștere față de 2019 0 lei în scădere față de 2019 — 4.822 lei 4.822 lei —
2019 5.214 lei 4.366 lei 156 lei — 4.722 lei 4.566 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare