PXAL VUXAL CONSTRUCT S.R.L.

PXAL VUXAL CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mehedinţi, România. Date de identificare: CUI 40367970, Nr. Reg. Com. J25/4/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 3 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. MEHEDINŢI, ORŞ. STREHAIA, STR. TUDOR VLADIMIRESCU, NR.71, cod poștal 225300. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PXAL VUXAL CONSTRUCT S.R.L.
CUI
40367970
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J25/4/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
3 ianuarie 2019
Județ
Mehedinți
Sediul social
JUD. MEHEDINŢI, ORŞ. STREHAIA, STR. TUDOR VLADIMIRESCU, NR.71
Cod poștal
225300
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, PXAL VUXAL CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 51.777 lei, un profit net de 36.332 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii−100 mii0100 mii200 mii2019202020222023202420252020 · Cifra de afaceri: 80.000 lei2022 · Cifra de afaceri: 165.500 lei2023 · Cifra de afaceri: 162.440 lei2024 · Cifra de afaceri: 80.852 lei2025 · Cifra de afaceri: 51.777 lei2019 · Profit net: −14.086 lei2020 · Profit net: −104.348 lei2022 · Profit net: 16.181 lei2023 · Profit net: 76.810 lei2024 · Profit net: 23.774 lei2025 · Profit net: 36.332 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 80.000 lei20202022: 165.500 lei166 mii20222023: 162.440 lei20232024: 80.852 lei20242025: 51.777 lei52 mii2025
Profit net lei
2019: −14.086 lei20192020: −104.348 lei−104 mii20202022: 16.181 lei20222023: 76.810 lei77 mii20232024: 23.774 lei20242025: 36.332 lei36 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru PXAL VUXAL CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 51.777 lei în scădere față de 2024 36.332 lei în creștere față de 2024 6.321 lei în scădere față de 2024 1.921 lei 143.556 lei 139.156 lei —
2024 80.852 lei în scădere față de 2023 23.774 lei în scădere față de 2023 31.565 lei în creștere față de 2023 2.665 lei 131.724 lei 102.824 lei 2 în creștere față de 2023
2023 162.440 lei în scădere față de 2022 76.810 lei în creștere față de 2022 30.139 lei în scădere față de 2022 — 109.189 lei 6.035 lei 1 în scădere față de 2022
2022 165.500 lei în creștere față de 2020 16.181 lei în creștere față de 2020 116.457 lei în scădere față de 2020 26.439 lei 118.697 lei −70.775 lei 4
2020 80.000 lei −104.348 lei în scădere față de 2019 238.594 lei în creștere față de 2019 89.893 lei 230.467 lei −118.234 lei 4 în creștere față de 2019
2019 — −14.086 lei 135.508 lei 121.620 lei 2 lei −13.886 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare