PYCHETS BAZYL S.R.L.

Radiată din 17 iulie 2024. Această firmă nu mai este în funcțiune.

PYCHETS BAZYL S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Maramureş, România. Date de identificare: CUI 39689572, Nr. Reg. Com. J24/1133/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1610 - Taierea si rindeluirea lemnului. Societatea a fost înființată la data de 31 iulie 2018. Sediul social este situat la: JUD. MARAMUREŞ, ORŞ. VIŞEU DE SUS, STR. PODURI, NR.51C, cod poștal 435700. Societatea este radiată din data de 17 iulie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PYCHETS BAZYL S.R.L.
CUI
39689572
Stare
Radiată din 17 iulie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J24/1133/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
31 iulie 2018
Județ
Maramureș
Sediul social
JUD. MARAMUREŞ, ORŞ. VIŞEU DE SUS, STR. PODURI, NR.51C
Cod poștal
435700
Cod CAEN
1610
Domeniu de activitate
Taierea si rindeluirea lemnului

Situații financiare

În 2023, PYCHETS BAZYL S.R.L. a raportat o pierdere netă de 4.294 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2018201920202021202220232018 · Cifra de afaceri: 171.142 lei2019 · Cifra de afaceri: 1.309.565 lei2020 · Cifra de afaceri: 902.587 lei2021 · Cifra de afaceri: 676.743 lei2018 · Profit net: 85.574 lei2019 · Profit net: 587.433 lei2020 · Profit net: 309.233 lei2021 · Profit net: 309.978 lei2022 · Profit net: −7.081 lei2023 · Profit net: −4.294 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 171.142 lei20182019: 1.309.565 lei1,3 mil.20192020: 902.587 lei20202021: 676.743 lei677 mii2021
Profit net lei
2018: 85.574 lei20182019: 587.433 lei587 mii20192020: 309.233 lei20202021: 309.978 lei20212022: −7.081 lei−7 mii20222023: −4.294 lei−4 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru PYCHETS BAZYL S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 — −4.294 lei în creștere față de 2022 5.543 lei în scădere față de 2022 1.994 lei 242.674 lei 239.125 lei —
2022 — −7.081 lei în scădere față de 2021 8.282 lei în scădere față de 2021 5.055 lei 246.646 lei 243.419 lei —
2021 676.743 lei în scădere față de 2020 309.978 lei în creștere față de 2020 31.095 lei în creștere față de 2020 10.303 lei 331.970 lei 311.178 lei 1 în scădere față de 2020
2020 902.587 lei în scădere față de 2019 309.233 lei în scădere față de 2019 23.402 lei în creștere față de 2019 — 421.268 lei 397.866 lei 2 în scădere față de 2019
2019 1.309.565 lei în creștere față de 2018 587.433 lei în creștere față de 2018 19.912 lei în scădere față de 2018 — 608.545 lei 588.633 lei 4 în creștere față de 2018
2018 171.142 lei 85.574 lei 34.499 lei — 121.073 lei 86.574 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare