Q PROPERTIES RUM SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Constanţa, România. Date de identificare: CUI 22694965, Nr. Reg. Com. J2008001054138. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6811 - Agentii imobiliare. Societatea a fost înființată la data de 6 noiembrie 2007. Sediul social este situat la: JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, BLD. 1 MAI, NR.1, BL.H9, SC.B, ET.7, AP.58, cod poștal 900123. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- Q PROPERTIES RUM SRL
- CUI
- 22694965
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2008001054138
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 6 noiembrie 2007
- Județ
- Constanța
- Sediul social
- JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, BLD. 1 MAI, NR.1, BL.H9, SC.B, ET.7, AP.58
- Cod poștal
- 900123
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 6811
- Domeniu de activitate
- Agentii imobiliare
Situații financiare
În 2025, Q PROPERTIES RUM SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.375 lei, o pierdere netă de 31.912 lei și un număr mediu de 1 salariat.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.375 lei în creștere față de 2024 | −31.912 lei în creștere față de 2024 | 797.336 lei în creștere față de 2024 | 739.560 lei | 48.707 lei | −9.069 lei | 1 |
| 2024 | 1.250 lei | −267.281 lei în scădere față de 2023 | 765.046 lei în creștere față de 2023 | 739.560 lei | 48.329 lei | 22.843 lei | 1 |
| 2023 | 1.250 lei în scădere față de 2022 | −18.786 lei în scădere față de 2022 | 492.094 lei în creștere față de 2022 | 739.560 lei | 42.658 lei | 290.124 lei | 1 |
| 2022 | 2.025 lei în creștere față de 2021 | 794 lei în creștere față de 2021 | 489.443 lei în creștere față de 2021 | 739.560 lei | 58.793 lei | 308.910 lei | 1 |
| 2021 | 1.150 lei în creștere față de 2020 | −326 lei în creștere față de 2020 | 489.226 lei | 739.560 lei | 57.782 lei | 308.116 lei | — |
| 2020 | 1.015 lei | −3.406 lei în creștere față de 2019 | 489.226 lei în scădere față de 2019 | 739.560 lei | 58.108 lei | 308.442 lei | — |
| 2019 | 1.015 lei în scădere față de 2018 | −81.943 lei în scădere față de 2018 | 498.675 lei în creștere față de 2018 | 739.560 lei | 70.963 lei | 311.848 lei | — |
| 2018 | 3.352 lei în scădere față de 2017 | 504.340 lei în creștere față de 2017 | 489.550 lei în scădere față de 2017 | 739.560 lei | 143.780 lei | 393.790 lei | 1 |
| 2017 | 3.738 lei în creștere față de 2016 | −16.241 lei în scădere față de 2016 | 4.555.394 lei în creștere față de 2016 | 4.389.560 lei | 55.284 lei | −110.550 lei | — |
| 2016 | 1.598 lei | −8.707 lei | 4.508.988 lei | 4.389.560 lei | 25.119 lei | −94.309 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
