QUALITY TERMOSIL S.R.L.

QUALITY TERMOSIL S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 42352681, Nr. Reg. Com. J2020000648354. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4322 - Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat. Societatea a fost înființată la data de 3 martie 2020. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, ORŞ. JIMBOLIA, STR. LORENA, NR.55, cod poștal 305400. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
QUALITY TERMOSIL S.R.L.
CUI
42352681
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000648354
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
3 martie 2020
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, ORŞ. JIMBOLIA, STR. LORENA, NR.55
Cod poștal
305400
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4322
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat

Situații financiare

În 2025, QUALITY TERMOSIL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 551.538 lei, un profit net de 80.496 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 125.879 lei2021 · Cifra de afaceri: 296.375 lei2022 · Cifra de afaceri: 259.415 lei2023 · Cifra de afaceri: 421.037 lei2024 · Cifra de afaceri: 380.030 lei2025 · Cifra de afaceri: 551.538 lei2020 · Profit net: 23.077 lei2021 · Profit net: 98.768 lei2022 · Profit net: 63.512 lei2023 · Profit net: 67.171 lei2024 · Profit net: −51.247 lei2025 · Profit net: 80.496 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 125.879 lei20202021: 296.375 lei20212022: 259.415 lei20222023: 421.037 lei20232024: 380.030 lei20242025: 551.538 lei552 mii2025
Profit net lei
2020: 23.077 lei20202021: 98.768 lei99 mii20212022: 63.512 lei20222023: 67.171 lei20232024: −51.247 lei−51 mii20242025: 80.496 lei80 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru QUALITY TERMOSIL S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 551.538 lei în creștere față de 2024 80.496 lei în creștere față de 2024 64.013 lei în scădere față de 2024 10.489 lei 134.260 lei 80.736 lei 4 în creștere față de 2024
2024 380.030 lei în scădere față de 2023 −51.247 lei în scădere față de 2023 77.032 lei în creștere față de 2023 20.339 lei 76.904 lei 20.978 lei 3
2023 421.037 lei în creștere față de 2022 67.171 lei în creștere față de 2022 33.503 lei în scădere față de 2022 32.129 lei 93.631 lei 92.878 lei 3
2022 259.415 lei în scădere față de 2021 63.512 lei în scădere față de 2021 94.185 lei în creștere față de 2021 41.844 lei 115.611 lei 63.752 lei 3 în scădere față de 2021
2021 296.375 lei în creștere față de 2020 98.768 lei în creștere față de 2020 59.355 lei în creștere față de 2020 59.270 lei 98.417 lei 99.008 lei 4 în creștere față de 2020
2020 125.879 lei 23.077 lei 48.321 lei 14.139 lei 57.102 lei 23.277 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare