QUICK REPAIR LOGISTICS S.R.L.

Radiată din 27 ianuarie 2026. Această firmă nu mai este în funcțiune.

QUICK REPAIR LOGISTICS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 43188936, Nr. Reg. Com. J2020003322121. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4520 - Intretinerea si repararea autovehiculelor. Societatea a fost înființată la data de 14 octombrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, SAT CEANU MARE COM. CEANU MARE, STR. VOIDEŞTI, NR.232. Societatea este radiată din data de 27 ianuarie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
QUICK REPAIR LOGISTICS S.R.L.
CUI
43188936
Stare
Radiată din 27 ianuarie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J2020003322121
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 octombrie 2020
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, SAT CEANU MARE COM. CEANU MARE, STR. VOIDEŞTI, NR.232
Cod CAEN
4520
Domeniu de activitate
Intretinerea si repararea autovehiculelor

Situații financiare

În 2024, QUICK REPAIR LOGISTICS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.635.942 lei, un profit net de 5.433 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.202020212022202320242021 · Cifra de afaceri: 1.079.903 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.994.556 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.489.546 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.635.942 lei2020 · Profit net: −22.178 lei2021 · Profit net: 147.507 lei2022 · Profit net: 315.037 lei2023 · Profit net: −36.017 lei2024 · Profit net: 5.433 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 1.079.903 lei20212022: 2.994.556 lei3,0 mil.20222023: 2.489.546 lei20232024: 1.635.942 lei1,6 mil.2024
Profit net lei
2020: −22.178 lei20202021: 147.507 lei20212022: 315.037 lei315 mii20222023: −36.017 lei−36 mii20232024: 5.433 lei5 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru QUICK REPAIR LOGISTICS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 1.635.942 lei în scădere față de 2023 5.433 lei în creștere față de 2023 6.811 lei în scădere față de 2023 24.871 lei 112.485 lei 130.545 lei 3 în scădere față de 2023
2023 2.489.546 lei în scădere față de 2022 −36.017 lei în scădere față de 2022 350.361 lei în scădere față de 2022 18.092 lei 329.278 lei 125.111 lei 4
2022 2.994.556 lei în creștere față de 2021 315.037 lei în creștere față de 2021 597.973 lei în creștere față de 2021 22.788 lei 665.180 lei 316.812 lei 4 în creștere față de 2021
2021 1.079.903 lei 147.507 lei în creștere față de 2020 385.209 lei în creștere față de 2020 41.978 lei 398.759 lei 125.929 lei 2 în creștere față de 2020
2020 — −22.178 lei 146.813 lei 24.368 lei 54.890 lei −21.578 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare