R LUXURY GRUP S.R.L.

R LUXURY GRUP S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 40915754, Nr. Reg. Com. J40/7928/2024. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8230 - Activitati de organizare a expozitiilor, targurilor si congreselor. Societatea a fost înființată la data de 4 aprilie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. COSTACHE MARINESCU, NR.32, cod poștal 011286. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
R LUXURY GRUP S.R.L.
CUI
40915754
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/7928/2024
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 aprilie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. COSTACHE MARINESCU, NR.32
Cod poștal
011286
Cod CAEN
8230
Domeniu de activitate
Activitati de organizare a expozitiilor, targurilor si congreselor

Situații financiare

În 2025, R LUXURY GRUP S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 15.666 lei, o pierdere netă de 51.192 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii100 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 42.872 lei2023 · Cifra de afaceri: 19.147 lei2024 · Cifra de afaceri: 76.038 lei2025 · Cifra de afaceri: 15.666 lei2019 · Profit net: 42.323 lei2020 · Profit net: −28.385 lei2021 · Profit net: −3.173 lei2022 · Profit net: −1.200 lei2023 · Profit net: −2.020 lei2024 · Profit net: 10.148 lei2025 · Profit net: −51.192 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 42.872 lei20192023: 19.147 lei20232024: 76.038 lei76 mii20242025: 15.666 lei16 mii2025
Profit net lei
2019: 42.323 lei42 mii20192020: −28.385 lei20202021: −3.173 lei20212022: −1.200 lei20222023: −2.020 lei20232024: 10.148 lei20242025: −51.192 lei−51 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru R LUXURY GRUP S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 15.666 lei în scădere față de 2024 −51.192 lei în scădere față de 2024 100.405 lei în creștere față de 2024 106.179 lei 44.757 lei −33.299 lei 1
2024 76.038 lei în creștere față de 2023 10.148 lei în creștere față de 2023 92.816 lei în creștere față de 2023 127.067 lei 88.360 lei 17.893 lei 1 în creștere față de 2023
2023 19.147 lei −2.020 lei în scădere față de 2022 47.615 lei în creștere față de 2022 147.954 lei 33.011 lei 7.745 lei 0
2022 — −1.200 lei în creștere față de 2021 44.995 lei în creștere față de 2021 167.101 lei 32.411 lei 9.765 lei —
2021 — −3.173 lei în creștere față de 2020 43.795 lei în creștere față de 2020 167.101 lei 32.411 lei 10.965 lei 1 în scădere față de 2020
2020 — −28.385 lei în scădere față de 2019 41.475 lei în creștere față de 2019 167.234 lei 33.131 lei 14.138 lei 2
2019 42.872 lei 42.323 lei 7.611 lei 133 lei 213.835 lei 42.523 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare