R & R SECURE SOLUTIONS S.R.L.

R & R SECURE SOLUTIONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 46217246, Nr. Reg. Com. J08/1620/2022. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4612 - Intermedieri in comertul cu combustibili, minereuri, metale si produse chimice pentru industrie. Societatea a fost înființată la data de 30 mai 2022. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. ALBATROSULUI, NR.2, AP.4. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
R & R SECURE SOLUTIONS S.R.L.
CUI
46217246
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J08/1620/2022
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
30 mai 2022
Județ
Brașov
Sediul social
JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. ALBATROSULUI, NR.2, AP.4
Cod CAEN
4612
Domeniu de activitate
Intermedieri in comertul cu combustibili, minereuri, metale si produse chimice pentru industrie

Situații financiare

În 2025, R & R SECURE SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 226.667 lei, un profit net de 190.812 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
050 mii100 mii150 mii200 mii250 mii20222023202420252022 · Cifra de afaceri: 9.046 lei2023 · Cifra de afaceri: 61.543 lei2024 · Cifra de afaceri: 164.527 lei2025 · Cifra de afaceri: 226.667 lei2022 · Profit net: 5.260 lei2023 · Profit net: 48.765 lei2024 · Profit net: 135.360 lei2025 · Profit net: 190.812 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 9.046 lei20222023: 61.543 lei20232024: 164.527 lei20242025: 226.667 lei227 mii2025
Profit net lei
2022: 5.260 lei20222023: 48.765 lei20232024: 135.360 lei20242025: 190.812 lei191 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru R & R SECURE SOLUTIONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 226.667 lei în creștere față de 2024 190.812 lei în creștere față de 2024 1.828 lei în scădere față de 2024 1.820 lei 380.505 lei 380.497 lei —
2024 164.527 lei în creștere față de 2023 135.360 lei în creștere față de 2023 3.891 lei în creștere față de 2023 3.620 lei 189.956 lei 189.685 lei —
2023 61.543 lei în creștere față de 2022 48.765 lei în creștere față de 2022 2.864 lei în creștere față de 2022 — 57.189 lei 54.325 lei —
2022 9.046 lei 5.260 lei 2.020 lei 366 lei 7.214 lei 5.560 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare