R&A PAINT SERVICE S.R.L.

R&A PAINT SERVICE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Maramureş, România. Date de identificare: CUI 40439758, Nr. Reg. Com. J2019000155243. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9531 - Alte transporturi terestre de calatori n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 17 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. MARAMUREŞ, SAT VIŞEU DE JOS COM. VIŞEU DE JOS, VIŞEU DE JOS, NR.1093, cod poștal 437390. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
R&A PAINT SERVICE S.R.L.
CUI
40439758
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000155243
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
17 ianuarie 2019
Județ
Maramureș
Sediul social
JUD. MARAMUREŞ, SAT VIŞEU DE JOS COM. VIŞEU DE JOS, VIŞEU DE JOS, NR.1093
Cod poștal
437390
Cod CAEN
9531
Domeniu de activitate
Alte transporturi terestre de calatori n.c.a.

Situații financiare

În 2025, R&A PAINT SERVICE S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−150 mii−100 mii−50 mii050 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 0 lei2020 · Cifra de afaceri: 25.000 lei2021 · Cifra de afaceri: 30.000 lei2019 · Profit net: −26.895 lei2020 · Profit net: −11.434 lei2021 · Profit net: −114.646 lei2022 · Profit net: −41.055 lei2023 · Profit net: 0 lei2024 · Profit net: 0 lei2025 · Profit net: 0 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 0 lei20192020: 25.000 lei20202021: 30.000 lei30 mii2021
Profit net lei
2019: −26.895 lei20192020: −11.434 lei20202021: −114.646 lei−115 mii20212022: −41.055 lei20222023: 0 lei020232024: 0 lei20242025: 0 lei02025
Indicatori financiari pe ani pentru R&A PAINT SERVICE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — 0 lei 195.198 lei 66.659 lei 1.367 lei −193.829 lei —
2024 — 0 lei 195.198 lei 66.659 lei 1.367 lei −193.829 lei —
2023 — 0 lei în creștere față de 2022 195.198 lei 66.659 lei 1.367 lei −193.829 lei —
2022 — −41.055 lei în creștere față de 2021 195.198 lei în creștere față de 2021 83.323 lei 1.367 lei −193.830 lei 1 în scădere față de 2021
2021 30.000 lei în creștere față de 2020 −114.646 lei în scădere față de 2020 154.183 lei în creștere față de 2020 99.987 lei 1.407 lei −152.775 lei 5
2020 25.000 lei în creștere față de 2019 −11.434 lei în creștere față de 2019 43.584 lei în scădere față de 2019 116.651 lei 5.454 lei −38.129 lei 5
2019 0 lei −26.895 lei 160.230 lei 133.316 lei 219 lei −26.695 lei 5

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare