RAA MORAR S.R.L.

RAA MORAR S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bihor, România. Date de identificare: CUI 39057908, Nr. Reg. Com. J05/656/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4711 - Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun. Societatea a fost înființată la data de 21 martie 2018. Sediul social este situat la: JUD. BIHOR, SAT FÂNAŢE COM. CÂMPANI, FÂNAŢE, NR.122, cod poștal 417141. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RAA MORAR S.R.L.
CUI
39057908
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J05/656/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 martie 2018
Județ
Bihor
Sediul social
JUD. BIHOR, SAT FÂNAŢE COM. CÂMPANI, FÂNAŢE, NR.122
Cod poștal
417141
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4711
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun

Situații financiare

În 2025, RAA MORAR S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 80.390 lei, un profit net de 1.079 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.2,5 mil.20182020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 437.625 lei2020 · Cifra de afaceri: 880.152 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.684.871 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.025.053 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.379.522 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.149.290 lei2025 · Cifra de afaceri: 80.390 lei2018 · Profit net: 1.151 lei2020 · Profit net: 65.310 lei2021 · Profit net: 180.999 lei2022 · Profit net: 172.206 lei2023 · Profit net: 246.650 lei2024 · Profit net: 26.218 lei2025 · Profit net: 1.079 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 437.625 lei20182020: 880.152 lei20202021: 1.684.871 lei20212022: 2.025.053 lei20222023: 2.379.522 lei2,4 mil.20232024: 1.149.290 lei20242025: 80.390 lei80 mii2025
Profit net lei
2018: 1.151 lei20182020: 65.310 lei20202021: 180.999 lei20212022: 172.206 lei20222023: 246.650 lei247 mii20232024: 26.218 lei20242025: 1.079 lei1 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru RAA MORAR S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 80.390 lei în scădere față de 2024 1.079 lei în scădere față de 2024 55.227 lei în scădere față de 2024 202.238 lei 41.306 lei 188.317 lei —
2024 1.149.290 lei în scădere față de 2023 26.218 lei în scădere față de 2023 320.474 lei în creștere față de 2023 201.734 lei 145.158 lei 26.418 lei 2
2023 2.379.522 lei în creștere față de 2022 246.650 lei în creștere față de 2022 273.376 lei în creștere față de 2022 220.000 lei 300.266 lei 246.890 lei 2 în scădere față de 2022
2022 2.025.053 lei în creștere față de 2021 172.206 lei în scădere față de 2021 166.760 lei în scădere față de 2021 — 339.166 lei 172.406 lei 3
2021 1.684.871 lei în creștere față de 2020 180.999 lei în creștere față de 2020 174.570 lei în creștere față de 2020 1.513 lei 485.849 lei 312.792 lei 3 în creștere față de 2020
2020 880.152 lei în creștere față de 2018 65.310 lei în creștere față de 2018 54.957 lei în scădere față de 2018 — 186.750 lei 131.793 lei 2 în scădere față de 2018
2018 437.625 lei 1.151 lei 129.471 lei — 130.822 lei 1.351 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare