RABATMENTOR S.R.L.

Inactivă fiscal din 8 septembrie 2020. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

RABATMENTOR S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 38432758, Nr. Reg. Com. J12/1362/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7320 - Activitati de studiere a pietei si de sondare a opiniei publice. Societatea a fost înființată la data de 1 noiembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, CAL. DOROBANŢILOR, NR.25, AP.18, cod poștal 400117. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 8 septembrie 2020. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RABATMENTOR S.R.L.
CUI
38432758
Stare
Inactivă fiscal din 8 septembrie 2020
Nr. Registrul Comerțului
J12/1362/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
1 noiembrie 2017
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, CAL. DOROBANŢILOR, NR.25, AP.18
Cod poștal
400117
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
7320
Domeniu de activitate
Activitati de studiere a pietei si de sondare a opiniei publice

Situații financiare

În 2019, RABATMENTOR S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 17.710 lei, o pierdere netă de 14.966 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii2017201820192017 · Cifra de afaceri: 14.260 lei2018 · Cifra de afaceri: 157.373 lei2019 · Cifra de afaceri: 17.710 lei2017 · Profit net: −2.917 lei2018 · Profit net: −44.293 lei2019 · Profit net: −14.966 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 14.260 lei20172018: 157.373 lei157 mii20182019: 17.710 lei18 mii2019
Profit net lei
2017: −2.917 lei20172018: −44.293 lei−44 mii20182019: −14.966 lei−15 mii2019
Indicatori financiari pe ani pentru RABATMENTOR S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2019 17.710 lei în scădere față de 2018 −14.966 lei în creștere față de 2018 35.459 lei în creștere față de 2018 1.800 lei 1.482 lei −32.177 lei 0
2018 157.373 lei în creștere față de 2017 −44.293 lei în scădere față de 2017 27.857 lei în creștere față de 2017 1.800 lei 8.847 lei −17.210 lei 0
2017 14.260 lei −2.917 lei 428 lei 1.800 lei 3.211 lei 4.583 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare