RACSERIES S.R.L.

RACSERIES S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Hunedoara, România. Date de identificare: CUI 40837389, Nr. Reg. Com. J20/641/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7490 - Alte activitati profesionale, stiintifice si tehnice n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 25 martie 2019. Sediul social este situat la: JUD. HUNEDOARA, MUN. HUNEDOARA, STR. GEORGE ENESCU, NR.16, BL.16, ET.PARTER, AP.4. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RACSERIES S.R.L.
CUI
40837389
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J20/641/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
25 martie 2019
Județ
Hunedoara
Sediul social
JUD. HUNEDOARA, MUN. HUNEDOARA, STR. GEORGE ENESCU, NR.16, BL.16, ET.PARTER, AP.4
Cod CAEN
7490
Domeniu de activitate
Alte activitati profesionale, stiintifice si tehnice n.c.a.

Situații financiare

În 2025, RACSERIES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 309.600 lei, un profit net de 144.977 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii400 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 148.423 lei2020 · Cifra de afaceri: 259.709 lei2021 · Cifra de afaceri: 158.500 lei2022 · Cifra de afaceri: 171.490 lei2023 · Cifra de afaceri: 184.350 lei2024 · Cifra de afaceri: 270.300 lei2025 · Cifra de afaceri: 309.600 lei2019 · Profit net: 107.026 lei2020 · Profit net: 135.756 lei2021 · Profit net: 64.454 lei2022 · Profit net: 95.515 lei2023 · Profit net: 5.552 lei2024 · Profit net: 21.018 lei2025 · Profit net: 144.977 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 148.423 lei20192020: 259.709 lei20202021: 158.500 lei20212022: 171.490 lei20222023: 184.350 lei20232024: 270.300 lei20242025: 309.600 lei310 mii2025
Profit net lei
2019: 107.026 lei20192020: 135.756 lei20202021: 64.454 lei20212022: 95.515 lei20222023: 5.552 lei20232024: 21.018 lei20242025: 144.977 lei145 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru RACSERIES S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 309.600 lei în creștere față de 2024 144.977 lei în creștere față de 2024 18.614 lei în creștere față de 2024 257.653 lei 336.139 lei 471.971 lei 1 în scădere față de 2024
2024 270.300 lei în creștere față de 2023 21.018 lei în creștere față de 2023 5.951 lei în scădere față de 2023 177.931 lei 155.014 lei 326.994 lei 2 în scădere față de 2023
2023 184.350 lei în creștere față de 2022 5.552 lei în scădere față de 2022 8.033 lei în scădere față de 2022 8.072 lei 306.864 lei 305.976 lei 3 în creștere față de 2022
2022 171.490 lei în creștere față de 2021 95.515 lei în creștere față de 2021 9.800 lei în scădere față de 2021 8.339 lei 305.593 lei 300.424 lei 2 în creștere față de 2021
2021 158.500 lei în scădere față de 2020 64.454 lei în scădere față de 2020 54.790 lei în scădere față de 2020 31.430 lei 343.227 lei 307.437 lei 1 în scădere față de 2020
2020 259.709 lei în creștere față de 2019 135.756 lei în creștere față de 2019 55.098 lei în creștere față de 2019 52.623 lei 269.581 lei 242.983 lei 2
2019 148.423 lei 107.026 lei 48.470 lei 61.952 lei 175.191 lei 107.226 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare