RACZ PRODUCTIONS S.R.L.

RACZ PRODUCTIONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 41973907, Nr. Reg. Com. J08/3543/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7420 - Activitati fotografice. Societatea a fost înființată la data de 2 decembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. TRIUMFULUI, NR.20, ET.PARTER. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RACZ PRODUCTIONS S.R.L.
CUI
41973907
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J08/3543/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
2 decembrie 2019
Județ
Brașov
Sediul social
JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. TRIUMFULUI, NR.20, ET.PARTER
Cod CAEN
7420
Domeniu de activitate
Activitati fotografice

Situații financiare

În 2025, RACZ PRODUCTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.354.667 lei, un profit net de 378.137 lei și un număr mediu de 6 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 18.389 lei2020 · Cifra de afaceri: 193.759 lei2021 · Cifra de afaceri: 420.332 lei2022 · Cifra de afaceri: 369.905 lei2023 · Cifra de afaceri: 527.715 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.610.157 lei2025 · Cifra de afaceri: 3.354.667 lei2019 · Profit net: 17.787 lei2020 · Profit net: 117.068 lei2021 · Profit net: 173.954 lei2022 · Profit net: 1.666 lei2023 · Profit net: 32.938 lei2024 · Profit net: 59.579 lei2025 · Profit net: 378.137 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 18.389 lei20192020: 193.759 lei20202021: 420.332 lei20212022: 369.905 lei20222023: 527.715 lei20232024: 1.610.157 lei20242025: 3.354.667 lei3,4 mil.2025
Profit net lei
2019: 17.787 lei20192020: 117.068 lei20202021: 173.954 lei20212022: 1.666 lei20222023: 32.938 lei20232024: 59.579 lei20242025: 378.137 lei378 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru RACZ PRODUCTIONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 3.354.667 lei în creștere față de 2024 378.137 lei în creștere față de 2024 1.213.073 lei în scădere față de 2024 51.500 lei 1.580.650 lei 390.146 lei 6
2024 1.610.157 lei în creștere față de 2023 59.579 lei în creștere față de 2023 1.327.669 lei în creștere față de 2023 76.189 lei 1.187.349 lei 12.008 lei 6 în creștere față de 2023
2023 527.715 lei în creștere față de 2022 32.938 lei în creștere față de 2022 252.292 lei în creștere față de 2022 105.890 lei 482.516 lei 343.614 lei 1 în scădere față de 2022
2022 369.905 lei în scădere față de 2021 1.666 lei în scădere față de 2021 202.583 lei în creștere față de 2021 147.990 lei 345.169 lei 310.676 lei 2 în creștere față de 2021
2021 420.332 lei în creștere față de 2020 173.954 lei în creștere față de 2020 118.321 lei în creștere față de 2020 47.208 lei 360.023 lei 309.010 lei 1
2020 193.759 lei în creștere față de 2019 117.068 lei în creștere față de 2019 20.793 lei în creștere față de 2019 — 155.849 lei 135.056 lei 1
2019 18.389 lei 17.787 lei 552 lei 732 lei 17.807 lei 17.987 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare