RADALEX SI RAMA S.R.L.

Radiată din 2 aprilie 2026. Această firmă nu mai este în funcțiune.

RADALEX SI RAMA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Argeş, România. Date de identificare: CUI 39195404, Nr. Reg. Com. J03/774/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4511 - Comert cu autoturisme si autovehicule usoare (sub 3,5 tone). Societatea a fost înființată la data de 17 aprilie 2018. Sediul social este situat la: JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, STR. GRIGORE TOCILESCU, NR.2, BL.2, SC.B, AP.11, cod poștal 110260. Societatea este radiată din data de 2 aprilie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RADALEX SI RAMA S.R.L.
CUI
39195404
Stare
Radiată din 2 aprilie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J03/774/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
17 aprilie 2018
Județ
Argeș
Sediul social
JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, STR. GRIGORE TOCILESCU, NR.2, BL.2, SC.B, AP.11
Cod poștal
110260
Cod CAEN
4511
Domeniu de activitate
Comert cu autoturisme si autovehicule usoare (sub 3,5 tone)

Situații financiare

În 2025, RADALEX SI RAMA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 107.940 lei, un profit net de 951 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 190.066 lei2019 · Cifra de afaceri: 151.200 lei2020 · Cifra de afaceri: 277.200 lei2021 · Cifra de afaceri: 180.900 lei2022 · Cifra de afaceri: 71.800 lei2023 · Cifra de afaceri: 241.050 lei2024 · Cifra de afaceri: 153.500 lei2025 · Cifra de afaceri: 107.940 lei2018 · Profit net: −2.581 lei2019 · Profit net: −6.850 lei2020 · Profit net: −19.358 lei2021 · Profit net: −18.931 lei2022 · Profit net: 465 lei2023 · Profit net: 3.379 lei2024 · Profit net: 3.903 lei2025 · Profit net: 951 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 190.066 lei'182019: 151.200 lei'192020: 277.200 lei277 mii'202021: 180.900 lei'212022: 71.800 lei'222023: 241.050 lei'232024: 153.500 lei'242025: 107.940 lei108 mii'25
Profit net lei
2018: −2.581 lei'182019: −6.850 lei'192020: −19.358 lei−19 mii'202021: −18.931 lei'212022: 465 lei'222023: 3.379 lei'232024: 3.903 lei4 mii'242025: 951 lei951'25
Indicatori financiari pe ani pentru RADALEX SI RAMA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 107.940 lei în scădere față de 2024 951 lei în scădere față de 2024 39.293 lei în scădere față de 2024 — 471 lei −38.822 lei —
2024 153.500 lei în scădere față de 2023 3.903 lei în creștere față de 2023 94.727 lei în scădere față de 2023 — 54.954 lei −39.773 lei —
2023 241.050 lei în creștere față de 2022 3.379 lei în creștere față de 2022 121.301 lei în creștere față de 2022 — 77.625 lei −43.676 lei —
2022 71.800 lei în scădere față de 2021 465 lei în creștere față de 2021 78.378 lei în creștere față de 2021 — 31.323 lei −47.055 lei —
2021 180.900 lei în scădere față de 2020 −18.931 lei în creștere față de 2020 65.619 lei în scădere față de 2020 — 18.099 lei −47.520 lei 1
2020 277.200 lei în creștere față de 2019 −19.358 lei în scădere față de 2019 69.563 lei în scădere față de 2019 — 40.974 lei −28.589 lei 1
2019 151.200 lei în scădere față de 2018 −6.850 lei în scădere față de 2018 85.867 lei în creștere față de 2018 — 76.636 lei −9.231 lei —
2018 190.066 lei −2.581 lei 50.297 lei — 47.916 lei −2.381 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare