RADAMAR BALROM SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ

Radiată din 20 mai 2026. Această firmă nu mai este în funcțiune.

RADAMAR BALROM SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Dolj, România. Date de identificare: CUI 38701619, Nr. Reg. Com. J16/86/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1621 - Fabricarea de furnire si a panourilor din lemn. Societatea a fost înființată la data de 17 ianuarie 2018. Sediul social este situat la: JUD. DOLJ, SAT PLENIŢA COM. PLENIŢA, STR. A. I. CUZA, NR.7, cod poștal 207460. Societatea este radiată din data de 20 mai 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RADAMAR BALROM SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI
38701619
Stare
Radiată din 20 mai 2026
Nr. Registrul Comerțului
J16/86/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
17 ianuarie 2018
Județ
Dolj
Sediul social
JUD. DOLJ, SAT PLENIŢA COM. PLENIŢA, STR. A. I. CUZA, NR.7
Cod poștal
207460
Cod CAEN
1621
Domeniu de activitate
Fabricarea de furnire si a panourilor din lemn

Situații financiare

În 2025, RADAMAR BALROM SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ a raportat un profit net de 0 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Profit net lei
2018: −11.442 lei−11 mii'182019: −3.212 lei'192020: −58 lei'202021: −557 lei'212022: −44 lei'222023: −33 lei'232024: −150 lei'242025: 0 lei0'25
Indicatori financiari pe ani pentru RADAMAR BALROM SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — 0 lei în creștere față de 2024 18.263 lei — 2.968 lei −15.295 lei 0
2024 — −150 lei în scădere față de 2023 18.263 lei în scădere față de 2023 — 2.968 lei −15.295 lei —
2023 — −33 lei în creștere față de 2022 18.313 lei în creștere față de 2022 — 3.167 lei −15.146 lei —
2022 — −44 lei în creștere față de 2021 18.274 lei în creștere față de 2021 — 3.161 lei −15.113 lei —
2021 — −557 lei în scădere față de 2020 18.221 lei în scădere față de 2020 — 3.152 lei −15.069 lei 0
2020 — −58 lei în creștere față de 2019 26.102 lei — 11.590 lei −14.512 lei 0
2019 — −3.212 lei în creștere față de 2018 26.102 lei în scădere față de 2018 — 11.648 lei −14.454 lei —
2018 — −11.442 lei 26.831 lei — 15.589 lei −11.242 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare