RADIANCE MEDICAL RESEARCH S.R.L.

Radiată din 11 decembrie 2024. Această firmă nu mai este în funcțiune.

RADIANCE MEDICAL RESEARCH S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Olt, România. Date de identificare: CUI 40698795, Nr. Reg. Com. J28/329/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8622 - Activitati de asistenta medicala specializata. Societatea a fost înființată la data de 26 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. OLT, MUN. CARACAL, STR. NOUĂ, NR.14, cod poștal 235200. Societatea este radiată din data de 11 decembrie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RADIANCE MEDICAL RESEARCH S.R.L.
CUI
40698795
Stare
Radiată din 11 decembrie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J28/329/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
26 februarie 2019
Județ
Olt
Sediul social
JUD. OLT, MUN. CARACAL, STR. NOUĂ, NR.14
Cod poștal
235200
Cod CAEN
8622
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta medicala specializata

Situații financiare

În 2023, RADIANCE MEDICAL RESEARCH S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 67.265 lei, un profit net de 120.602 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii201920202021202220232019 · Cifra de afaceri: 69.238 lei2020 · Cifra de afaceri: 148.186 lei2021 · Cifra de afaceri: 152.659 lei2022 · Cifra de afaceri: 174.637 lei2023 · Cifra de afaceri: 67.265 lei2019 · Profit net: −29.344 lei2020 · Profit net: −47.753 lei2021 · Profit net: −46.274 lei2022 · Profit net: 6.726 lei2023 · Profit net: 120.602 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 69.238 lei20192020: 148.186 lei20202021: 152.659 lei20212022: 174.637 lei175 mii20222023: 67.265 lei67 mii2023
Profit net lei
2019: −29.344 lei20192020: −47.753 lei−48 mii20202021: −46.274 lei20212022: 6.726 lei20222023: 120.602 lei121 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru RADIANCE MEDICAL RESEARCH S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 67.265 lei în scădere față de 2022 120.602 lei în creștere față de 2022 871 lei în scădere față de 2022 — 5.028 lei 4.157 lei 1 în scădere față de 2022
2022 174.637 lei în creștere față de 2021 6.726 lei în creștere față de 2021 157.748 lei în scădere față de 2021 1.938 lei 39.365 lei −116.445 lei 3 în scădere față de 2021
2021 152.659 lei în creștere față de 2020 −46.274 lei în creștere față de 2020 165.602 lei în creștere față de 2020 2.832 lei 39.599 lei −123.171 lei 4
2020 148.186 lei în creștere față de 2019 −47.753 lei în scădere față de 2019 118.040 lei în creștere față de 2019 — 41.143 lei −76.897 lei 4 în creștere față de 2019
2019 69.238 lei −29.344 lei 70.958 lei — 41.814 lei −29.144 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare