RADICAL ARBEIT S.R.L.

Radiată din 6 martie 2026. Această firmă nu mai este în funcțiune.

RADICAL ARBEIT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 44849165, Nr. Reg. Com. J40/15253/2021. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 3 septembrie 2021. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. TELEAJEN, NR.33, cod poștal 021465. Societatea este radiată din data de 6 martie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RADICAL ARBEIT S.R.L.
CUI
44849165
Stare
Radiată din 6 martie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J40/15253/2021
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
3 septembrie 2021
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. TELEAJEN, NR.33
Cod poștal
021465
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2024, RADICAL ARBEIT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 13.280 lei, o pierdere netă de 44.928 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii20212022202320242021 · Cifra de afaceri: 30.922 lei2022 · Cifra de afaceri: 144.064 lei2023 · Cifra de afaceri: 157.470 lei2024 · Cifra de afaceri: 13.280 lei2021 · Profit net: 14.977 lei2022 · Profit net: 13.005 lei2023 · Profit net: 168 lei2024 · Profit net: −44.928 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 30.922 lei20212022: 144.064 lei20222023: 157.470 lei157 mii20232024: 13.280 lei13 mii2024
Profit net lei
2021: 14.977 lei15 mii20212022: 13.005 lei20222023: 168 lei20232024: −44.928 lei−45 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru RADICAL ARBEIT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 13.280 lei în scădere față de 2023 −44.928 lei în scădere față de 2023 49.437 lei în creștere față de 2023 3.626 lei 15.234 lei −30.577 lei 1
2023 157.470 lei în creștere față de 2022 168 lei în scădere față de 2022 14.130 lei în scădere față de 2022 4.364 lei 24.117 lei 14.351 lei 1
2022 144.064 lei în creștere față de 2021 13.005 lei în scădere față de 2021 25.131 lei în creștere față de 2021 5.101 lei 34.212 lei 14.182 lei 1
2021 30.922 lei 14.977 lei 6.428 lei 5.838 lei 15.767 lei 15.177 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare