RADIOLOGIA LUX DENT S.R.L.

RADIOLOGIA LUX DENT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mehedinţi, România. Date de identificare: CUI 46645030, Nr. Reg. Com. J2022000535250. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8691 - Activitati de asistenta medicala specializata. Societatea a fost înființată la data de 12 august 2022. Sediul social este situat la: JUD. MEHEDINŢI, SAT RUDINA COM. BALA, RUDINA, NR.14, STR. ZĂVOI, cod poștal 227023. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RADIOLOGIA LUX DENT S.R.L.
CUI
46645030
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2022000535250
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 august 2022
Județ
Mehedinți
Sediul social
JUD. MEHEDINŢI, SAT RUDINA COM. BALA, RUDINA, NR.14, STR. ZĂVOI
Cod poștal
227023
Cod CAEN
8691
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta medicala specializata

Situații financiare

În 2025, RADIOLOGIA LUX DENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 120.630 lei, o pierdere netă de 51.709 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii100 mii150 mii20222023202420252024 · Cifra de afaceri: 77.810 lei2025 · Cifra de afaceri: 120.630 lei2022 · Profit net: −1.220 lei2023 · Profit net: −37.871 lei2024 · Profit net: −97.655 lei2025 · Profit net: −51.709 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2024: 77.810 lei20242025: 120.630 lei121 mii2025
Profit net lei
2022: −1.220 lei20222023: −37.871 lei20232024: −97.655 lei−98 mii20242025: −51.709 lei−52 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru RADIOLOGIA LUX DENT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 120.630 lei în creștere față de 2024 −51.709 lei în creștere față de 2024 304.725 lei în creștere față de 2024 257.859 lei 242 lei −188.254 lei 2 în scădere față de 2024
2024 77.810 lei −97.655 lei în scădere față de 2023 279.477 lei în creștere față de 2023 305.590 lei 2.568 lei −136.545 lei 3
2023 — −37.871 lei în scădere față de 2022 182.153 lei în creștere față de 2022 322.049 lei 13.147 lei −38.891 lei —
2022 — −1.220 lei 1.595 lei — 575 lei −1.020 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare