RADIOMED SĂRARU S.R.L.

RADIOMED SĂRARU S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Buzău, România. Date de identificare: CUI 42126900, Nr. Reg. Com. J2020000034106. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8622 - Activitati de asistenta medicala specializata. Societatea a fost înființată la data de 20 ianuarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. BUZĂU, SAT FLORICA COM. FLORICA, FLORICA, NR.516. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RADIOMED SĂRARU S.R.L.
CUI
42126900
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000034106
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 ianuarie 2020
Județ
Buzău
Sediul social
JUD. BUZĂU, SAT FLORICA COM. FLORICA, FLORICA, NR.516
Cod CAEN
8622
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta medicala specializata

Situații financiare

În 2025, RADIOMED SĂRARU S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 769.745 lei, un profit net de 460.419 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0200 mii400 mii600 mii800 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 193.006 lei2021 · Cifra de afaceri: 501.628 lei2022 · Cifra de afaceri: 673.017 lei2023 · Cifra de afaceri: 737.184 lei2024 · Cifra de afaceri: 706.972 lei2025 · Cifra de afaceri: 769.745 lei2020 · Profit net: 141.852 lei2021 · Profit net: 338.728 lei2022 · Profit net: 401.315 lei2023 · Profit net: 486.233 lei2024 · Profit net: 418.041 lei2025 · Profit net: 460.419 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 193.006 lei20202021: 501.628 lei20212022: 673.017 lei20222023: 737.184 lei20232024: 706.972 lei20242025: 769.745 lei770 mii2025
Profit net lei
2020: 141.852 lei20202021: 338.728 lei20212022: 401.315 lei20222023: 486.233 lei486 mii20232024: 418.041 lei20242025: 460.419 lei460 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru RADIOMED SĂRARU S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 769.745 lei în creștere față de 2024 460.419 lei în creștere față de 2024 61.654 lei în creștere față de 2024 332.693 lei 987.923 lei 1.258.962 lei 1
2024 706.972 lei în scădere față de 2023 418.041 lei în scădere față de 2023 24.832 lei în scădere față de 2023 447.361 lei 709.347 lei 1.131.876 lei 1
2023 737.184 lei în creștere față de 2022 486.233 lei în creștere față de 2022 45.600 lei în creștere față de 2022 130.011 lei 629.424 lei 713.835 lei 1
2022 673.017 lei în creștere față de 2021 401.315 lei în creștere față de 2021 2.172 lei în scădere față de 2021 192.991 lei 210.696 lei 401.515 lei —
2021 501.628 lei în creștere față de 2020 338.728 lei în creștere față de 2020 55.671 lei în creștere față de 2020 215.897 lei 320.554 lei 480.780 lei —
2020 193.006 lei 141.852 lei 2.227 lei 541 lei 143.738 lei 142.052 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare