RADIOVIS SRL

RADIOVIS SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bacău, România. Date de identificare: CUI 38221602, Nr. Reg. Com. J2017001549047. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4933 - Activitati in ferme mixte (cultura vegetala combinata cu cresterea animalelor). Societatea a fost înființată la data de 14 septembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. VALEA ALBĂ, NR.4, SC.C, AP.6, cod poștal 600003. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RADIOVIS SRL
CUI
38221602
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017001549047
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 septembrie 2017
Județ
Bacău
Sediul social
JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. VALEA ALBĂ, NR.4, SC.C, AP.6
Cod poștal
600003
Cod CAEN
4933
Domeniu de activitate
Activitati in ferme mixte (cultura vegetala combinata cu cresterea animalelor)

Situații financiare

În 2024, RADIOVIS SRL a raportat o cifră de afaceri de 6.142 lei, un profit net de 965 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii20172018202220242017 · Cifra de afaceri: 3.693 lei2018 · Cifra de afaceri: 39.410 lei2022 · Cifra de afaceri: 57.807 lei2024 · Cifra de afaceri: 6.142 lei2017 · Profit net: −3.327 lei2018 · Profit net: 20.032 lei2022 · Profit net: 51.120 lei2024 · Profit net: 965 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 3.693 lei20172018: 39.410 lei20182022: 57.807 lei58 mii20222024: 6.142 lei6 mii2024
Profit net lei
2017: −3.327 lei−3 mii20172018: 20.032 lei20182022: 51.120 lei51 mii20222024: 965 lei9652024
Indicatori financiari pe ani pentru RADIOVIS SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 6.142 lei în scădere față de 2022 965 lei în scădere față de 2022 618 lei în creștere față de 2022 — 95.624 lei 95.006 lei —
2022 57.807 lei în creștere față de 2018 51.120 lei în creștere față de 2018 395 lei în scădere față de 2018 — 88.137 lei 87.742 lei —
2018 39.410 lei în creștere față de 2017 20.032 lei în creștere față de 2017 861 lei în scădere față de 2017 8.269 lei 9.697 lei 17.105 lei —
2017 3.693 lei −3.327 lei 20.000 lei 10.269 lei 6.604 lei −3.127 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare