RADUCANU FARM S.R.L.

RADUCANU FARM S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 43145110, Nr. Reg. Com. J29/1813/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 0111 - Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase si a plantelor producatoare de seminte oleaginoase. Societatea a fost înființată la data de 6 octombrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, SAT SFÂRLEANCA COM. DUMBRĂVEŞTI, SFÎRLEANCA, NR.5, cod poștal 107236. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RADUCANU FARM S.R.L.
CUI
43145110
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J29/1813/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 octombrie 2020
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, SAT SFÂRLEANCA COM. DUMBRĂVEŞTI, SFÎRLEANCA, NR.5
Cod poștal
107236
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
0111
Domeniu de activitate
Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase si a plantelor producatoare de seminte oleaginoase

Situații financiare

În 2025, RADUCANU FARM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.140.513 lei, o pierdere netă de 129.351 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−2,0 mil.−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 542.882 lei2021 · Cifra de afaceri: 0 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.947.186 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.784.189 lei2024 · Cifra de afaceri: 697.021 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.140.513 lei2020 · Profit net: 563.821 lei2021 · Profit net: 0 lei2022 · Profit net: 448.500 lei2023 · Profit net: 186.066 lei2024 · Profit net: −1.003.854 lei2025 · Profit net: −129.351 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 542.882 lei20202021: 0 lei20212022: 1.947.186 lei1,9 mil.20222023: 1.784.189 lei20232024: 697.021 lei20242025: 1.140.513 lei1,1 mil.2025
Profit net lei
2020: 563.821 lei564 mii20202021: 0 lei20212022: 448.500 lei20222023: 186.066 lei20232024: −1.003.854 lei−1,0 mil.20242025: −129.351 lei−129 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru RADUCANU FARM S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.140.513 lei în creștere față de 2024 −129.351 lei în creștere față de 2024 1.247.629 lei în scădere față de 2024 1.415.515 lei 377.682 lei 548.677 lei 4
2024 697.021 lei în scădere față de 2023 −1.003.854 lei în scădere față de 2023 1.695.506 lei în creștere față de 2023 1.431.387 lei 940.677 lei 678.028 lei 4
2023 1.784.189 lei în scădere față de 2022 186.066 lei în scădere față de 2022 1.277.204 lei în scădere față de 2022 1.397.897 lei 1.554.930 lei 1.681.882 lei 4
2022 1.947.186 lei în creștere față de 2021 448.500 lei în creștere față de 2021 1.310.973 lei în creștere față de 2021 888.281 lei 1.916.181 lei 1.496.097 lei 4
2021 0 lei în scădere față de 2020 0 lei în scădere față de 2020 0 lei în scădere față de 2020 — — 0 lei —
2020 542.882 lei 563.821 lei 263.884 lei 177.020 lei 650.885 lei 564.021 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare