RAFA TANDARTS S.R.L.

RAFA TANDARTS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 44689528, Nr. Reg. Com. J29/1910/2021. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8623 - Activitati de asistenta stomatologica. Societatea a fost înființată la data de 4 august 2021. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. CRÂNGAŞI, NR.1, BL.41C, ET.2, AP.10. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RAFA TANDARTS S.R.L.
CUI
44689528
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J29/1910/2021
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 august 2021
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. CRÂNGAŞI, NR.1, BL.41C, ET.2, AP.10
Cod CAEN
8623
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta stomatologica

Situații financiare

În 2025, RAFA TANDARTS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 172.506 lei, un profit net de 56.681 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 28.290 lei2022 · Cifra de afaceri: 87.120 lei2024 · Cifra de afaceri: 33.694 lei2025 · Cifra de afaceri: 172.506 lei2021 · Profit net: 23.337 lei2022 · Profit net: 33.822 lei2023 · Profit net: −4.132 lei2024 · Profit net: 364 lei2025 · Profit net: 56.681 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 28.290 lei20212022: 87.120 lei20222024: 33.694 lei20242025: 172.506 lei173 mii2025
Profit net lei
2021: 23.337 lei20212022: 33.822 lei20222023: −4.132 lei−4 mii20232024: 364 lei20242025: 56.681 lei57 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru RAFA TANDARTS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 172.506 lei în creștere față de 2024 56.681 lei în creștere față de 2024 156.547 lei în creștere față de 2024 229.250 lei 14.271 lei 86.974 lei 1
2024 33.694 lei 364 lei în creștere față de 2023 7.230 lei în creștere față de 2023 — 37.523 lei 30.293 lei 1
2023 — −4.132 lei în scădere față de 2022 0 lei în scădere față de 2022 — 29.930 lei 29.930 lei —
2022 87.120 lei în creștere față de 2021 33.822 lei în creștere față de 2021 26.601 lei în creștere față de 2021 — 60.663 lei 34.062 lei 1
2021 28.290 lei 23.337 lei 2.964 lei — 26.501 lei 23.537 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare