RAFCO LOGISTIC EVENTS S.R.L.

RAFCO LOGISTIC EVENTS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Olt, România. Date de identificare: CUI 41861598, Nr. Reg. Com. J2019001188284. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4619 - Intermedieri in comertul cu produse diverse. Societatea a fost înființată la data de 6 noiembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. OLT, MUN. SLATINA, STR. PĂCII, NR.9, BL.9, SC.C, ET.3, AP.13, cod poștal 230007. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RAFCO LOGISTIC EVENTS S.R.L.
CUI
41861598
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019001188284
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 noiembrie 2019
Județ
Olt
Sediul social
JUD. OLT, MUN. SLATINA, STR. PĂCII, NR.9, BL.9, SC.C, ET.3, AP.13
Cod poștal
230007
Cod CAEN
4619
Domeniu de activitate
Intermedieri in comertul cu produse diverse

Situații financiare

În 2025, RAFCO LOGISTIC EVENTS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.260.566 lei, un profit net de 277.146 lei și un număr mediu de 8 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.5,0 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 121.957 lei2020 · Cifra de afaceri: 451.868 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.231.551 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.281.593 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.739.428 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.885.988 lei2025 · Cifra de afaceri: 4.260.566 lei2019 · Profit net: 9.648 lei2020 · Profit net: 163.819 lei2021 · Profit net: 284.351 lei2022 · Profit net: 85.725 lei2023 · Profit net: 61.418 lei2024 · Profit net: 515.835 lei2025 · Profit net: 277.146 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 121.957 lei20192020: 451.868 lei20202021: 1.231.551 lei20212022: 1.281.593 lei20222023: 1.739.428 lei20232024: 2.885.988 lei20242025: 4.260.566 lei4,3 mil.2025
Profit net lei
2019: 9.648 lei20192020: 163.819 lei20202021: 284.351 lei20212022: 85.725 lei20222023: 61.418 lei20232024: 515.835 lei516 mii20242025: 277.146 lei277 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru RAFCO LOGISTIC EVENTS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 4.260.566 lei în creștere față de 2024 277.146 lei în scădere față de 2024 1.800.473 lei în creștere față de 2024 792.402 lei 1.416.292 lei 408.221 lei 8 în scădere față de 2024
2024 2.885.988 lei în creștere față de 2023 515.835 lei în creștere față de 2023 762.564 lei în scădere față de 2023 410.173 lei 868.466 lei 516.075 lei 10 în scădere față de 2023
2023 1.739.428 lei în creștere față de 2022 61.418 lei în scădere față de 2022 916.995 lei în creștere față de 2022 481.938 lei 525.901 lei 90.844 lei 11 în creștere față de 2022
2022 1.281.593 lei în creștere față de 2021 85.725 lei în scădere față de 2021 827.506 lei în creștere față de 2021 572.089 lei 630.738 lei 375.321 lei 7 în creștere față de 2021
2021 1.231.551 lei în creștere față de 2020 284.351 lei în creștere față de 2020 259.450 lei în creștere față de 2020 176.617 lei 540.851 lei 458.018 lei 1
2020 451.868 lei în creștere față de 2019 163.819 lei în creștere față de 2019 146.435 lei în creștere față de 2019 — 320.102 lei 173.667 lei 1
2019 121.957 lei 9.648 lei 103.830 lei 267 lei 113.411 lei 9.848 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare