RAFDEN TOTAL INVEST S.R.L.

RAFDEN TOTAL INVEST S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 42104872, Nr. Reg. Com. J2020000052296. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 15 ianuarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, SAT CIORANII DE SUS COM. CIORANI, CIORANII DE SUS, NR.83, cod poștal 107156. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RAFDEN TOTAL INVEST S.R.L.
CUI
42104872
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000052296
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
15 ianuarie 2020
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, SAT CIORANII DE SUS COM. CIORANI, CIORANII DE SUS, NR.83
Cod poștal
107156
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, RAFDEN TOTAL INVEST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.500 lei, un profit net de 64 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 78.600 lei2021 · Cifra de afaceri: 542.197 lei2024 · Cifra de afaceri: 19.750 lei2025 · Cifra de afaceri: 2.500 lei2020 · Profit net: 18.829 lei2021 · Profit net: 410.624 lei2022 · Profit net: −24.672 lei2023 · Profit net: −93.506 lei2024 · Profit net: −36.598 lei2025 · Profit net: 64 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 78.600 lei20202021: 542.197 lei542 mii20212024: 19.750 lei20242025: 2.500 lei3 mii2025
Profit net lei
2020: 18.829 lei20202021: 410.624 lei411 mii20212022: −24.672 lei20222023: −93.506 lei−94 mii20232024: −36.598 lei20242025: 64 lei642025
Indicatori financiari pe ani pentru RAFDEN TOTAL INVEST S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 2.500 lei în scădere față de 2024 64 lei în creștere față de 2024 116.991 lei în scădere față de 2024 4.624 lei 3.229 lei −109.138 lei —
2024 19.750 lei −36.598 lei în creștere față de 2023 118.059 lei în creștere față de 2023 6.649 lei 729 lei −110.681 lei 1
2023 — −93.506 lei în scădere față de 2022 89.104 lei în creștere față de 2022 7.324 lei 7.697 lei −74.083 lei 1
2022 — −24.672 lei în scădere față de 2021 88.112 lei în scădere față de 2021 3.374 lei 501.718 lei 404.981 lei 1
2021 542.197 lei în creștere față de 2020 410.624 lei în creștere față de 2020 89.917 lei în creștere față de 2020 4.049 lei 527.520 lei 429.653 lei 1
2020 78.600 lei 18.829 lei 5.000 lei 10 lei 24.019 lei 19.029 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare