RAFFLORINTRANS S.R.L.

RAFFLORINTRANS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Teleorman, România. Date de identificare: CUI 44861835, Nr. Reg. Com. J2021000730346. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 7 septembrie 2021. Sediul social este situat la: JUD. TELEORMAN, SAT NANOV COM. NANOV, STR. RAPSODIEI, NR.12, cod poștal 147215. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RAFFLORINTRANS S.R.L.
CUI
44861835
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2021000730346
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 septembrie 2021
Județ
Teleorman
Sediul social
JUD. TELEORMAN, SAT NANOV COM. NANOV, STR. RAPSODIEI, NR.12
Cod poștal
147215
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, RAFFLORINTRANS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 94.923 lei, o pierdere netă de 24.895 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 92.982 lei2022 · Cifra de afaceri: 145.130 lei2023 · Cifra de afaceri: 157.387 lei2024 · Cifra de afaceri: 81.098 lei2025 · Cifra de afaceri: 94.923 lei2021 · Profit net: 80.734 lei2022 · Profit net: 42.351 lei2023 · Profit net: 63.469 lei2024 · Profit net: −33.520 lei2025 · Profit net: −24.895 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 92.982 lei20212022: 145.130 lei20222023: 157.387 lei157 mii20232024: 81.098 lei20242025: 94.923 lei95 mii2025
Profit net lei
2021: 80.734 lei81 mii20212022: 42.351 lei20222023: 63.469 lei20232024: −33.520 lei−34 mii20242025: −24.895 lei−25 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru RAFFLORINTRANS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 94.923 lei în creștere față de 2024 −24.895 lei în creștere față de 2024 5.075 lei în creștere față de 2024 26.435 lei 24.836 lei 46.196 lei 1
2024 81.098 lei în scădere față de 2023 −33.520 lei în scădere față de 2023 5.068 lei în creștere față de 2023 34.301 lei 52.020 lei 81.253 lei 1
2023 157.387 lei în creștere față de 2022 63.469 lei în creștere față de 2022 4.687 lei în creștere față de 2022 47.205 lei 91.820 lei 134.338 lei 1
2022 145.130 lei în creștere față de 2021 42.351 lei în scădere față de 2021 3.433 lei în creștere față de 2021 53.413 lei 42.629 lei 92.609 lei 1
2021 92.982 lei 80.734 lei 2.733 lei 54.000 lei 29.517 lei 80.784 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare