RAFI SI GABY SRL

RAFI SI GABY SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vâlcea, România. Date de identificare: CUI 21754791, Nr. Reg. Com. J2007000486382. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5510 - Hoteluri si alte facilitati de cazare similare. Societatea a fost înființată la data de 17 mai 2007. Sediul social este situat la: JUD. VÂLCEA, ORŞ. CĂLIMĂNEŞTI, STR. NICOLAE BĂLCESCU, NR.40B, cod poștal 245600. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RAFI SI GABY SRL
CUI
21754791
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2007000486382
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
17 mai 2007
Județ
Vâlcea
Sediul social
JUD. VÂLCEA, ORŞ. CĂLIMĂNEŞTI, STR. NICOLAE BĂLCESCU, NR.40B
Cod poștal
245600
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
5510
Domeniu de activitate
Hoteluri si alte facilitati de cazare similare

Situații financiare

În 2025, RAFI SI GABY SRL a raportat o cifră de afaceri de 10.970.085 lei, un profit net de 646.344 lei și un număr mediu de 41 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
02,5 mil.5,0 mil.7,5 mil.10,0 mil.12,5 mil.20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 3.263.918 lei2017 · Cifra de afaceri: 3.917.809 lei2018 · Cifra de afaceri: 5.265.382 lei2019 · Cifra de afaceri: 5.264.761 lei2020 · Cifra de afaceri: 3.251.281 lei2021 · Cifra de afaceri: 4.940.106 lei2022 · Cifra de afaceri: 7.610.051 lei2023 · Cifra de afaceri: 5.956.866 lei2024 · Cifra de afaceri: 5.444.069 lei2025 · Cifra de afaceri: 10.970.085 lei2016 · Profit net: 524.743 lei2017 · Profit net: 409.370 lei2018 · Profit net: 787.035 lei2019 · Profit net: 1.229.367 lei2020 · Profit net: 378.321 lei2021 · Profit net: 1.784.101 lei2022 · Profit net: 1.942.957 lei2023 · Profit net: 1.311.132 lei2024 · Profit net: 182.501 lei2025 · Profit net: 646.344 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 3.263.918 lei'162017: 3.917.809 lei'172018: 5.265.382 lei'182019: 5.264.761 lei'192020: 3.251.281 lei'202021: 4.940.106 lei'212022: 7.610.051 lei'222023: 5.956.866 lei'232024: 5.444.069 lei'242025: 10.970.085 lei11,0 mil.'25
Profit net lei
2016: 524.743 lei'162017: 409.370 lei'172018: 787.035 lei'182019: 1.229.367 lei'192020: 378.321 lei'202021: 1.784.101 lei'212022: 1.942.957 lei1,9 mil.'222023: 1.311.132 lei'232024: 182.501 lei'242025: 646.344 lei646 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru RAFI SI GABY SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 10.970.085 lei în creștere față de 2024 646.344 lei în creștere față de 2024 10.334.358 lei în scădere față de 2024 15.355.264 lei 898.698 lei 5.921.827 lei 41 în creștere față de 2024
2024 5.444.069 lei în scădere față de 2023 182.501 lei în scădere față de 2023 13.564.239 lei în creștere față de 2023 15.693.709 lei 3.146.013 lei 5.275.483 lei 27 în creștere față de 2023
2023 5.956.866 lei în scădere față de 2022 1.311.132 lei în scădere față de 2022 5.639.261 lei în creștere față de 2022 8.335.962 lei 2.177.966 lei 5.092.981 lei 22 în scădere față de 2022
2022 7.610.051 lei în creștere față de 2021 1.942.957 lei în creștere față de 2021 1.537.505 lei în creștere față de 2021 3.136.217 lei 2.777.717 lei 4.371.849 lei 24 în creștere față de 2021
2021 4.940.106 lei în creștere față de 2020 1.784.101 lei în creștere față de 2020 564.761 lei în scădere față de 2020 2.338.561 lei 1.570.933 lei 3.328.892 lei 23
2020 3.251.281 lei în scădere față de 2019 378.321 lei în scădere față de 2019 1.913.183 lei în scădere față de 2019 2.811.759 lei 1.601.253 lei 2.544.790 lei 23 în scădere față de 2019
2019 5.264.761 lei în scădere față de 2018 1.229.367 lei în creștere față de 2018 1.955.852 lei în scădere față de 2018 2.720.685 lei 1.451.003 lei 2.166.741 lei 27 în scădere față de 2018
2018 5.265.382 lei în creștere față de 2017 787.035 lei în creștere față de 2017 2.539.793 lei în creștere față de 2017 2.445.816 lei 1.126.779 lei 1.037.374 lei 29 în creștere față de 2017
2017 3.917.809 lei în creștere față de 2016 409.370 lei în scădere față de 2016 1.857.276 lei în creștere față de 2016 1.617.368 lei 750.156 lei 500.339 lei 25 în scădere față de 2016
2016 3.263.918 lei 524.743 lei 1.591.031 lei 1.392.781 lei 790.569 lei 590.969 lei 32

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.