RAICEA MFR INSTAL S.R.L.

RAICEA MFR INSTAL S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Dolj, România. Date de identificare: CUI 39451766, Nr. Reg. Com. J2018001286169. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4322 - Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat. Societatea a fost înființată la data de 7 iunie 2018. Sediul social este situat la: JUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, STR. DEZROBIRII, NR.3, BL.F14, SC.A, ET.4, AP.13. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RAICEA MFR INSTAL S.R.L.
CUI
39451766
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018001286169
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 iunie 2018
Județ
Dolj
Sediul social
JUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, STR. DEZROBIRII, NR.3, BL.F14, SC.A, ET.4, AP.13
Cod CAEN
4322
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat

Situații financiare

În 2024, RAICEA MFR INSTAL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 163.103 lei, un profit net de 46.435 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii20182019202020212022202320242018 · Cifra de afaceri: 205.996 lei2019 · Cifra de afaceri: 278.747 lei2020 · Cifra de afaceri: 246.120 lei2021 · Cifra de afaceri: 299.356 lei2022 · Cifra de afaceri: 298.399 lei2023 · Cifra de afaceri: 294.754 lei2024 · Cifra de afaceri: 163.103 lei2018 · Profit net: 75.207 lei2019 · Profit net: 65.876 lei2020 · Profit net: −41.127 lei2021 · Profit net: −60.090 lei2022 · Profit net: −2.675 lei2023 · Profit net: 58.377 lei2024 · Profit net: 46.435 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 205.996 lei20182019: 278.747 lei20192020: 246.120 lei20202021: 299.356 lei299 mii20212022: 298.399 lei20222023: 294.754 lei20232024: 163.103 lei163 mii2024
Profit net lei
2018: 75.207 lei75 mii20182019: 65.876 lei20192020: −41.127 lei20202021: −60.090 lei−60 mii20212022: −2.675 lei20222023: 58.377 lei20232024: 46.435 lei46 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru RAICEA MFR INSTAL S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 163.103 lei în scădere față de 2023 46.435 lei în scădere față de 2023 7.362 lei în creștere față de 2023 — 53.997 lei 46.635 lei 2
2023 294.754 lei în scădere față de 2022 58.377 lei în creștere față de 2022 88 lei în scădere față de 2022 — 20.648 lei 20.560 lei 2 în scădere față de 2022
2022 298.399 lei în scădere față de 2021 −2.675 lei în creștere față de 2021 45.647 lei în creștere față de 2021 — 10.785 lei −37.816 lei 3
2021 299.356 lei în creștere față de 2020 −60.090 lei în scădere față de 2020 38.635 lei în scădere față de 2020 — 5.537 lei −35.141 lei 3 în scădere față de 2020
2020 246.120 lei în scădere față de 2019 −41.127 lei în scădere față de 2019 53.564 lei în creștere față de 2019 — 78.513 lei 24.949 lei 4 în creștere față de 2019
2019 278.747 lei în creștere față de 2018 65.876 lei în scădere față de 2018 51.906 lei în creștere față de 2018 — 117.982 lei 66.076 lei 3
2018 205.996 lei 75.207 lei 2.968 lei 155 lei 78.220 lei 75.407 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare